glen dżonson [ mistrz IBF ]
jaką najgłupszą rzecz słyszeliscie od kogoś...
takie głupie, bezsensu,absurdalne tak zryte że asz śmieszne...
ja:
kozotaczka (co to k###a jest ?!!!!!)
jestem glizdą ale podszywam się za człowieka :D

Nornidian [ Pretorianin ]
Sms od kolegi, który był na obozie: "A ja mam karną karę i muszę gniazdo os :/". Do teraz nie wiem, co on musiał z tym gniazdem os :D.
Qri$ [ Konsul ]
"Na Żydowskim weselu nowożeńcy piją krew z dzika"
req_ [ wet and dirty ]
"Wolisz mnie, czy ją? Powiedz :-****"
"Co o mnie sądzisz?"
_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]
"Kocham Cię" z perspektywy czasu brzmi śmiesznie

scofield132 [ Pretorianin ]
chyba to że sie mnie spytał czy gry z ps2 pójdą na psx...
no debil konkretny.
albo jak kolo dzwonił do mnie z problemem że nie może zainstalować gry-debil nie zaznaczył że zgadza sie licencją i umową.

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
1) Adolf Hitler uciekł na wiosnę 1945 roku pod ziemię, w okolice jej jądra. Stamtąd nawiązał kontakt z kosmitami, którzy przekonani o jedynej słusznej aryjskiej rasie władców przetransportowali go w odległą galaktykę. Tam Hitler poddał się procesowi klonowania trwającemu nawet w rozwiniętych obcych cywilizacjach około 100 lat. Po zakończeniu procesu ma powrócić na ziemię (ok. 2045 roku), zgładzić wszechobecne żydostwo i podbić cały świat.
2) Metallica nagra jeszcze dobry album.

Haron [ the boatman ]
leci bezgłowy kruk i myśli: "na co mi lodówka, skoro i tak się nie golę?" ;)

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
kumpel na religii " mieszanie jogurtu widelcem , to przecież zachowanie neutralne " jak tam cos tam dyskutowalismy o zachowywaniu sie pozytywnie i negatywnie ;]
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
-po co wogule jest kibel
-żeby się tam wydalać
-a nie można na ulicy

Aceofbase [ El Mariachi ]
"Ej chłopacy paczcie !!!!!
wódz- Kto jest wodzem?
1- ty jesteś wodzem !!!
wódz- ja jestem wodzem??? kiedy to się stało ?
2- Jesteś wodzem? Gratuluję, świetnie !
wódz- co świetnie?
2- co? "
edyt: no dobra, przyznaje, warunku "(..)że asz śmieszne" nie dostrzeglem
Kazio5 [ Konsul ]
"Zwyciężymy!"--- Jarosław Kaczyński na jednym z wieców wyborczych.