GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Referat na religie :> a jednak

03.01.2008
16:20
smile
[1]

Kuc3k:> [ Legionista ]

Referat na religie :> a jednak

Witam :D poszukuje materialow na religie TAK na religie ;D a wiec szukam czegos o opetaniu/egzorcyzmach/oraz etapach opetania z wikipedi juz mam wszytsko ^^ jezeli mialby ktos jakies ciekawe linki na ten temat prosze pisac :D

03.01.2008
16:21
[2]

ronn [ moralizator ]

Tola z Blog 27. Szukaj na pudelku.

03.01.2008
16:30
[3]

shame_on_you [ trainspotting ]

Znalazłam coś takiego, wygląda że na religię nada się w sam raz ;D

Ale to pewnie już masz :)

03.01.2008
16:34
[4]

Kuc3k:> [ Legionista ]

no mialem :D ale i tak dzieki :)) jakby cos to czekam na odpowiedzi btw ronn moglbym dac jej zdjecie ale az boje sie na nia spojrzec ;)

03.01.2008
16:35
smile
[5]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

nie związane z tematem: co mi wyjdzie z reli z 1, 1, 1?

03.01.2008
16:36
smile
[6]

darek_dragon [ 42 ]

Myślałeś o użyciu fragmentów filmu Egzorcysta jako emem... "realistycznych" materiałów poglądowych? :)

_ramadan_ -> Trója, jeśli dodasz oceny.


Referat na religie :> a jednak - darek_dragon
03.01.2008
16:37
smile
[7]

Volk [ Senator ]

Obejrzyj 'Egzorcyste' ;)



[edit]
drugi ;p

03.01.2008
16:40
[8]

Matt [ I Am The Night ]

Mozesz tez obejrzec "Egzorcyzmy Emilly Ross" - troche czasu minelo odkad ja go widzialem, ale pamietam, ze robil wrazenie

03.01.2008
16:42
[9]

Kurdt [ Legend ]

Poczytaj sobie komiksy z Johnem Constantine. Może niewiele ci to pomoże, ale są zajebiste.

03.01.2008
16:42
[10]

Kuc3k:> [ Legionista ]

oglądalem ten film wiele razy :) ale raczej ksiadz bezie chcial spojrzec na to wiecie droga bardziej koscielna niz filmowa :D ale dzieki za pomysl :))

03.01.2008
16:44
[11]

Kuc3k:> [ Legionista ]

Emilly ross widzialem :D dyglalem pale jakies 2 razy na caly film ale i tak fajny :D chyba ze zademonstruje ksiedzy jak wyglada opetanie :D

03.01.2008
16:56
[12]

shame_on_you [ trainspotting ]

Tu masz drogą kościelną + filmową:



Masz to?

05.01.2008
08:32
[13]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Na Rele o jeny ja mam chyba z 4 pały a mi wstawiła 5

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.