
Mychu [ Pretorianin ]
Bracia i fortepian
jak myslicie, czym grali? :P
maviozo [ Man with a movie camera ]
Nie muszę włączać żeby wiedzieć. Wystarczył tytuł wątku, a Twoje pytanie potwierdziło.

Ziku90 [ Ziku ]
Nic w tym śmiesznego nie widzę, raczej żałosne...