Drackula [ Bloody Rider ]
SkidVid
Wie ktos moze jak to odtwarzac z WMP11? Jakis kodeki do Visty bym poprosil, ktore dotycza tylko tego formatu bo jako jedyny mi nie dziala. dzieki