GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wrocław ul.Ołbińska.

03.01.2008
15:47
[1]

Wrocławianin [ Konsul ]

Wrocław ul.Ołbińska.

Czy to prawda,co wyczytałem na forach,że bunkier we Wro przy ul.Ołbińskiej nie został jeszcze spenetrowany,i że jak ktoś ta wchodził to ginął?Jaka jest prawda?Czy jest duży?Ile ma poziomów?Czy macie jakieś linki do ciekawostek o tym bunkrze?

03.01.2008
15:49
[2]

Kurdt [ Legend ]

Słyszałem, że Boroova zaciąga tam w nocy małe dziewczynki. I nie lubi intruzów. Nie próbowałbym.

03.01.2008
15:58
smile
[3]

hilander [ ]

Ołbińska to taki rejon, ze do bunkra nie trza sie pchac, żeby zaginąć w niewyjaśnionych okolicznościach

Osobiście jedna z moich ulubionych części śródmieścia względem arichtektonicznym i nie tylko ...

Wrocławianin - pomyśl logicznie (chociaz to trudne zwazajac na twój wiek) - jak ludzi stamtad nie wychodzą to jak mogą opowiedziec o tym co tam sie znajduje ...

ech

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.