
stukpuk [ Junior ]
cool
wspaniała gra. ukończyłem ją na sto procent. extra

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
czy kogoś to obchodzi;|
PAWLAK91 [ Chor��y ]
Umrzyj ;(
Andruskill [ Pretorianin ]
spamer! bana mu!

Emill_ver2 [ Pretorianin ]
"Odpowiedz w tym wątku" a nie "Nowy wątek"