GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

plo

03.01.2008
15:46
smile
[1]

stukpuk [ Junior ]

plo

ta gra jest super. przeszedłem ją na 100%. extra

03.01.2008
15:47
[2]

PAWLAK91 [ Chor��y ]

Jakim trzeba być głąbem, żeby zakładać nowe konto tylko po to, aby napisać debilny wątek :[
Proszę o bana na IP dla tego użytkownika ;[

03.01.2008
15:50
[3]

Andruskill [ Pretorianin ]

Popieram tylko nie na IP tylko konto bo może być modemowcem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.