DuQ [ Konsul ]
Sony Ericsson w810i - problem
Dzis kupilem sobie owy telefon, ale mam z nim problem. Nad prawym przyciskiem jest napis "live!cast" a nad nim komunikat: Welcome! Ready to receive messages. Nie wiem jak to usunac. Grzebalem w ustawieniach i nic nie znalazlem. Telefon jest z sieci Vodafone, nie ma simloca i ma wgrane polski menu. Jak usunac ten napis wraz z komunikatem??
Z gory dzieki.