GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sony Ericsson w810i - problem

03.01.2008
15:08
[1]

DuQ [ Konsul ]

Sony Ericsson w810i - problem

Dzis kupilem sobie owy telefon, ale mam z nim problem. Nad prawym przyciskiem jest napis "live!cast" a nad nim komunikat: Welcome! Ready to receive messages. Nie wiem jak to usunac. Grzebalem w ustawieniach i nic nie znalazlem. Telefon jest z sieci Vodafone, nie ma simloca i ma wgrane polski menu. Jak usunac ten napis wraz z komunikatem??

Z gory dzieki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.