ch18 [ Konsul ]
tekken 5 DR jaki net trzeba??
jaki trzeba mieć net aby nie było żadnych lagow itd itd??
czy 512 kb/s wystarczy??
_Apple_Mac [ Centurion ]
jaki trzeba mieć net aby nie było żadnych lagow itd itd??
Żadnych lagów powiadasz? Grałem u znajomego (łącze 6mb) i lagowało ;) Minimalnie, a czasami wręcz uniemożliwiało wyprowadzanie najtrudniejszych kombinacji.
Z 512 kb/s moze być kiepsko...
Slow Motion [ Konsul ]
Lagi nie zależą od przepustowości.
MientusPL [ Konsul ]
Owszem, głównie zależą od przepustowości. ALe jeżeli np. będziesz grał z kolegą z Anglii albo z USA z pingiem 300 lub 500 czy 1000 to możesz pomarzyć o dobrej grze. Bardzo ważna jest także więź dwóch lub więcej komputerów między sobą, jeżeli używasz internetu Radiowego to możesz mieć problem ze stabilnością.