GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tekken 5 DR jaki net trzeba??

03.01.2008
14:50
[1]

ch18 [ Konsul ]

tekken 5 DR jaki net trzeba??

jaki trzeba mieć net aby nie było żadnych lagow itd itd??
czy 512 kb/s wystarczy??

03.01.2008
14:55
[2]

_Apple_Mac [ Centurion ]

jaki trzeba mieć net aby nie było żadnych lagow itd itd??
Żadnych lagów powiadasz? Grałem u znajomego (łącze 6mb) i lagowało ;) Minimalnie, a czasami wręcz uniemożliwiało wyprowadzanie najtrudniejszych kombinacji.
Z 512 kb/s moze być kiepsko...

03.01.2008
15:58
[3]

Slow Motion [ Konsul ]

Lagi nie zależą od przepustowości.

03.01.2008
16:16
[4]

MientusPL [ Konsul ]

Owszem, głównie zależą od przepustowości. ALe jeżeli np. będziesz grał z kolegą z Anglii albo z USA z pingiem 300 lub 500 czy 1000 to możesz pomarzyć o dobrej grze. Bardzo ważna jest także więź dwóch lub więcej komputerów między sobą, jeżeli używasz internetu Radiowego to możesz mieć problem ze stabilnością.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.