GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam pierwszej wersji DRIVER-a

03.01.2008
14:33
smile
[1]

Ar3k94 [ Legionista ]

Szukam pierwszej wersji DRIVER-a

Szukam pierwszej wersji drivera. Podawajcie strony z których mogę ją ściągnąc lub Torrenty.
Z góry dziękuje.

03.01.2008
14:35
[2]

Reavek [ Tukan ]

ta gra chyba nie jest darmowa.

03.01.2008
14:36
[3]

Ar3k94 [ Legionista ]

no tak a torrenty

03.01.2008
14:38
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A torrenty smyku, czynią Cię złodziejem...
Mama wie, że kradniesz?

03.01.2008
14:41
smile
[5]

Leon86 [ PREDATOR ]

Jak napisał kiedyś jeden z GOL-owiczów ściągnij sobie wersję z pułki ze sklepu!;) Ta gra już tyle ma lat, że kosztuje grosze. Więc daruj sobie ściąganie pirackich wersji

03.01.2008
14:43
[6]

Ar3k94 [ Legionista ]

no tak,
ale jeżeli w moim mieście nie dostaniesz nigdzie tej gry??

03.01.2008
14:44
smile
[7]

bezimienny3 [ Konsul ]

Ja mam drivera 1 i nie polecam totalne dno nawet nie można wychodzić z samochodu

03.01.2008
14:46
[8]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"ale jeżeli w moim mieście nie dostaniesz nigdzie tej gry?? "

To skoro masz internet, to zbytnim problemem chyba nie jest włączenie allegro czy podobnego serwisu, czyż nie?

03.01.2008
14:50
[9]

halski88 [ Pan Prezes ]

albo czekaj aż stanie się darmowa;)

11.01.2008
08:36
[10]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

albo czekaj aż stanie się darmowa <<<< nigdy taka niebędzie nawet za milion lat (wtedy to będzie klasyk i kosztować będzie 200zł

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.