
Ar3k94 [ Legionista ]
Szukam pierwszej wersji DRIVER-a
Szukam pierwszej wersji drivera. Podawajcie strony z których mogę ją ściągnąc lub Torrenty.
Z góry dziękuje.
Reavek [ Tukan ]
ta gra chyba nie jest darmowa.
Ar3k94 [ Legionista ]
no tak a torrenty
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
A torrenty smyku, czynią Cię złodziejem...
Mama wie, że kradniesz?

Leon86 [ PREDATOR ]
Jak napisał kiedyś jeden z GOL-owiczów ściągnij sobie wersję z pułki ze sklepu!;) Ta gra już tyle ma lat, że kosztuje grosze. Więc daruj sobie ściąganie pirackich wersji
Ar3k94 [ Legionista ]
no tak,
ale jeżeli w moim mieście nie dostaniesz nigdzie tej gry??

bezimienny3 [ Konsul ]
Ja mam drivera 1 i nie polecam totalne dno nawet nie można wychodzić z samochodu
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
"ale jeżeli w moim mieście nie dostaniesz nigdzie tej gry?? "
To skoro masz internet, to zbytnim problemem chyba nie jest włączenie allegro czy podobnego serwisu, czyż nie?
halski88 [ Pan Prezes ]
albo czekaj aż stanie się darmowa;)
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
albo czekaj aż stanie się darmowa <<<< nigdy taka niebędzie nawet za milion lat (wtedy to będzie klasyk i kosztować będzie 200zł