GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukiwanie czcionki

03.01.2008
14:31
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

poszukiwanie czcionki

potrzebuje jakiejś czcionki polskiej (z polskimi literami) podobną do embassy, jak ktoś ma jakis namiar będę wdzięczny

oto czcionka embassy:

03.01.2008
14:39
[2]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

John -> sprawdź mail i napisz czy taka Ci odpowiada :)

03.01.2008
14:44
[3]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

PAW666THESATAN - dobra jest;) jak coś to jeszcze wyślij podobnego, ale mała prośba - daj linka na GOL, bo nie bede miał za chwile dojścia do gg

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.