John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
poszukiwanie czcionki
potrzebuje jakiejś czcionki polskiej (z polskimi literami) podobną do embassy, jak ktoś ma jakis namiar będę wdzięczny
oto czcionka embassy:
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
John -> sprawdź mail i napisz czy taka Ci odpowiada :)
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
PAW666THESATAN - dobra jest;) jak coś to jeszcze wyślij podobnego, ale mała prośba - daj linka na GOL, bo nie bede miał za chwile dojścia do gg