GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

photoshop !!! - kto sie zna ? pomocy !!!

03.01.2008
14:28
smile
[1]

X_OczeK [ Pretorianin ]

photoshop !!! - kto sie zna ? pomocy !!!

Potrzebuje pomocy w programi PHOTOSOP. Jezeli sie znasz to pisz to napisze o co chodzi.

03.01.2008
14:31
[2]

Marek z Lechem [ Okoolarnik ]

nie mogłeś po prostu w pierwszym poscie napisac o co chodzi? ;/

03.01.2008
14:33
[3]

N|NJA [ Senator ]

A o so chozi?

W czym lezy problem powiedz, to uzyskasz odpowiedź.

03.01.2008
14:34
[4]

Antemos [ Pretorianin ]

Nie ma takich, co się znają :p Szczerze mówiąc nie spotkałem.

03.01.2008
14:45
[5]

X_OczeK [ Pretorianin ]

Mam fote i chcem wyznaczyc z niej 2 osoby stojace obok siebie. Uzylem do tego Lasso Magnetyczne. Tło rozmyłem. Teraz krawędzie sa krzywe. Jak je złagodzic, wyrównać ? (nie smiac sie - to z sylwka :P)


photoshop !!! - kto sie zna ? pomocy !!! - X_OczeK
03.01.2008
14:54
[6]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Zamiast lassa uzyj opcji Quick Selection Tool, zaznacz obszar do wyciecia, a nastepnie kliknij na "Refine Edge" i uzyj ukrytych tam opcji.


photoshop !!! - kto sie zna ? pomocy !!! - Father Michael
03.01.2008
15:01
[7]

X_OczeK [ Pretorianin ]

Father Michael --> Jaka ty masz wersje PSa ?

03.01.2008
15:02
[8]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

CS3

03.01.2008
15:03
[9]

X_OczeK [ Pretorianin ]

No wlasnie... Ja mam CS2... masz jakis inny pomysl ?

03.01.2008
15:06
[10]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Kurcze, to nie pamietam czy w CS2 byla ta opcja czy nie... jedyne co moge poradzic to po prostu lupa i dokladniejsze wyciecie osob ze zdjecia.

03.01.2008
16:15
[11]

Shoggoth [ oka nie wyjme ]

Filtr/wydziel lub Alt+Ctrl+X

03.01.2008
16:17
smile
[12]

darek_dragon [ 42 ]

Jaka ty masz wersje PSa ?

Wygląda na zwykłe Husky 1.0 ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.