
X_OczeK [ Pretorianin ]
photoshop !!! - kto sie zna ? pomocy !!!
Potrzebuje pomocy w programi PHOTOSOP. Jezeli sie znasz to pisz to napisze o co chodzi.
Marek z Lechem [ Okoolarnik ]
nie mogłeś po prostu w pierwszym poscie napisac o co chodzi? ;/
N|NJA [ Senator ]
A o so chozi?
W czym lezy problem powiedz, to uzyskasz odpowiedź.
Antemos [ Pretorianin ]
Nie ma takich, co się znają :p Szczerze mówiąc nie spotkałem.
X_OczeK [ Pretorianin ]
Mam fote i chcem wyznaczyc z niej 2 osoby stojace obok siebie. Uzylem do tego Lasso Magnetyczne. Tło rozmyłem. Teraz krawędzie sa krzywe. Jak je złagodzic, wyrównać ? (nie smiac sie - to z sylwka :P)
Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Zamiast lassa uzyj opcji Quick Selection Tool, zaznacz obszar do wyciecia, a nastepnie kliknij na "Refine Edge" i uzyj ukrytych tam opcji.
X_OczeK [ Pretorianin ]
Father Michael --> Jaka ty masz wersje PSa ?
Father Michael [ Iscariot Paladin ]
CS3
X_OczeK [ Pretorianin ]
No wlasnie... Ja mam CS2... masz jakis inny pomysl ?
Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Kurcze, to nie pamietam czy w CS2 byla ta opcja czy nie... jedyne co moge poradzic to po prostu lupa i dokladniejsze wyciecie osob ze zdjecia.
Shoggoth [ oka nie wyjme ]
Filtr/wydziel lub Alt+Ctrl+X

darek_dragon [ 42 ]
Jaka ty masz wersje PSa ?
Wygląda na zwykłe Husky 1.0 ;)