
szuru-buru [ The Outsider ]
Epson C45 Problem!!
Podczas drukowanie wyskakuje mi taki komunikat --->>
Do tego migają na drukarce obydwie kontrolki, wszystko się zaczęło od tego ze podczas czyszczenia głowicy coś sie zepsuło i drukarka zaczęła wariować na zmianę wyskakuje ten błąd lub "błąd komunikacji". Jeśli ktoś cokolwiek wie na ten temat to poproszę o pomoc. Drukarki nie mogę za serwisować bo skończył sie okres gwarancji...
szuru-buru [ The Outsider ]
up
szuru-buru [ The Outsider ]
up

szpenio [ Konsul ]
No miałem ten sam problem z C40UX.
Po prostu zapełnił się tak zwany zbiorniczek przy parkowaniu drukarki (tam gdzie skapuje tusz)
Ja dałem do serwisu i chyba za 20 czy 30 złociszy, gostek to zrobił.
Problem polega na tym, że trzeba sie tam dostać i ten zbiorniczek wyczyścić, albo programowo wykasować taki chip, który za to odpowiada (inaczej drukarka nie pójdzie).
Jest w sieci kilka opisów jak tego dokonać samemu, ale za parę zł mnie nie chcialo się ślęczeć nad tym i dałem do serwisu. Praktycznie tam gdzie naprawiaja drukarki, napełniają tusze, itp. powinni się z Twoim problemem uporać
szuru-buru [ The Outsider ]
szpenio <- dzięki wielkie!!!