
dkuna5 [ Centurion ]
co jest lepsze orange pop czy era taktak ?
mam dylemat jaką sieć na karte wybrać! prosze piszcie co jest lepsze orange pop czy era taktak???????????

mirencjum [ operator kursora ]
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
Simplus
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
z tych trzech to orange
ja mam simplus ale to w nowym fonie wcześniej przez 2lata mialem orange

MaciekJ [ Konsul ]
simplus

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
HEYAH!!!

anksma [ BloodRayne ]
Popatrz jakie ceny mają poszczególni operatorzy i porównaj gdzie masz najwięcej znajomych( w jakiej sieci) i gdzie ci się najlepiej opłaca brać kartę. Ja mam teraz taryfe Nowe Orange GO( to jest taryfa z malejącą stawką, im większą kwotą karty sie załadujesz, tym mniej płacisz za poł. i sms-y) i ceny są następujące:
karta 50zł karta 100 zł
połączenia w Orange i na stacjonarne: 0,30 0,20
poł. poza Orange 0,60 0,60
sms w Orange 0,05 0,01
sms poza Orange 0,18 01,8
b4rt3kk [ Pretorianin ]
Dokładnie, przeanalizuj sobie pod jakie numery najczęściej dzwonisz czy piszesz smsy i wtedy weź sobie karte w tej samej sieci
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Simplus, a nie jakis cuda wianki

Tirane [ Konsul ]
Simplus jest jak dla mnie najgorszy <---
Mam taktaka ale sadze, ze pop jest lepszy.
A co do heyah to teraz laduja podwojnie wiec - nie, dzieki!