GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co jest lepsze orange pop czy era taktak ?

03.01.2008
14:25
smile
[1]

dkuna5 [ Centurion ]

co jest lepsze orange pop czy era taktak ?

mam dylemat jaką sieć na karte wybrać! prosze piszcie co jest lepsze orange pop czy era taktak???????????

03.01.2008
15:12
smile
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

Simplus

03.01.2008
15:14
[3]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

z tych trzech to orange

ja mam simplus ale to w nowym fonie wcześniej przez 2lata mialem orange

03.01.2008
15:18
smile
[4]

MaciekJ [ Konsul ]

simplus

03.01.2008
15:19
smile
[5]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

HEYAH!!!

03.01.2008
15:26
smile
[6]

anksma [ BloodRayne ]

Popatrz jakie ceny mają poszczególni operatorzy i porównaj gdzie masz najwięcej znajomych( w jakiej sieci) i gdzie ci się najlepiej opłaca brać kartę. Ja mam teraz taryfe Nowe Orange GO( to jest taryfa z malejącą stawką, im większą kwotą karty sie załadujesz, tym mniej płacisz za poł. i sms-y) i ceny są następujące:

karta 50zł karta 100 zł
połączenia w Orange i na stacjonarne: 0,30 0,20
poł. poza Orange 0,60 0,60
sms w Orange 0,05 0,01
sms poza Orange 0,18 01,8

03.01.2008
15:39
[7]

b4rt3kk [ Pretorianin ]

Dokładnie, przeanalizuj sobie pod jakie numery najczęściej dzwonisz czy piszesz smsy i wtedy weź sobie karte w tej samej sieci

03.01.2008
16:00
[8]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Simplus, a nie jakis cuda wianki

03.01.2008
16:25
smile
[9]

Tirane [ Konsul ]

Simplus jest jak dla mnie najgorszy <---

Mam taktaka ale sadze, ze pop jest lepszy.
A co do heyah to teraz laduja podwojnie wiec - nie, dzieki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.