
Romo69 [ Legionista ]
ktos gral w demo Just Cause?
Chłopaki mam problem,ściągnąłem sobie demo Just Cause'a i gdy ustawiam sobie na najwyzsza rozdzielczosc to nie ma roznicy jak daje najgorsza,wyglada tak ze gra nie chce mi akceptowac tych ustawien a pisze ze ustawienia zapisano.To nie moze byc wina kompa bo na ta gre mam dobrego.
Sciagnalem jeszcze raz z innej strony demko i dalej nie moge ustawic grafiki.Pomocy/

Ad@mski [ Centurion ]
Grałem w demo już dawno temu ale mie miałem tego problemu. Za to tak w unrealu 3 nie mogłem zmienić ustawień, cały czas minimalna rozdielczość. Nie mam pojęcia dlaczego???