GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ktos gral w demo Just Cause?

03.01.2008
14:02
smile
[1]

Romo69 [ Legionista ]

ktos gral w demo Just Cause?

Chłopaki mam problem,ściągnąłem sobie demo Just Cause'a i gdy ustawiam sobie na najwyzsza rozdzielczosc to nie ma roznicy jak daje najgorsza,wyglada tak ze gra nie chce mi akceptowac tych ustawien a pisze ze ustawienia zapisano.To nie moze byc wina kompa bo na ta gre mam dobrego.
Sciagnalem jeszcze raz z innej strony demko i dalej nie moge ustawic grafiki.Pomocy/

03.01.2008
14:09
smile
[2]

Ad@mski [ Centurion ]

Grałem w demo już dawno temu ale mie miałem tego problemu. Za to tak w unrealu 3 nie mogłem zmienić ustawień, cały czas minimalna rozdielczość. Nie mam pojęcia dlaczego???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.