
hilander [ ]
Program do tworzenia prezentacji - jaki ?
Witam
Proszę o porade - jaki w miarę prosty i skuteczny program nadawałby się do stworzenia nieskomplikowanej prezenatcji ?
WIEM, ŻE POWER POINT , ale nie mam do niego dostępu na firmowym kompie!
wyboldowałem bo zapewne wiele odpowiedzi takich sie pojawi - bez skutku !
dodam, że chodzi o pare fotek i drobny tekst - nic specjalnego, ważne jest natopmast żeby zasada działania była jak najbardziej zbliżona do PPS (muszę zapisany plik wysłać na @)
Próbowałem z www.docs.google.com , ale to nie to serwer wywala jak i obsługa online nie bardzo mi pasuje ...
jakies pomysły ?
Pozdrawiam
Regis [ ]
Odpowiednik PowerPointa z pakietu OpenOffice. Nazwy nie pamietam.
hilander [ ]
Regis - niestety na firmowym kompie mam okrojoną wersje MSO i wszelkich odpowiedników PP nie ma - z netu nie ściągne bo i tak klucz potrzebny ...

Regis [ ]
Jakie MSO? Jaki klucz? Co to ma wspolnego z moim postem, bo nie bardzo rozumiem :P Ja mówię o DARMOWYM odpowiedniku PP, z DARMOWEGO OpenOffice, do ściągnięcia za friko z netu :P

hilander [ ]
Regis - wcześniej próbowałem pobrać ze strony MS
i dlatego zapewne przy instalacji programu poprosili o CDKEY - zapomniał o open zaraz poszukam
dzięki
MSO - z rozpedu i skróto : MicroSoftOffice ;)
Sihill [ Chor��y ]
Ja niedawno kupiłem Office'a 2007 i jest tam program do prezentacji. Jest tam: Excel, Word, Power Point i właśnie OneNote czyli ten program do prezentacji ;)