GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do tworzenia prezentacji - jaki ?

03.01.2008
13:32
smile
[1]

hilander [ ]

Program do tworzenia prezentacji - jaki ?

Witam

Proszę o porade - jaki w miarę prosty i skuteczny program nadawałby się do stworzenia nieskomplikowanej prezenatcji ?

WIEM, ŻE POWER POINT , ale nie mam do niego dostępu na firmowym kompie!

wyboldowałem bo zapewne wiele odpowiedzi takich sie pojawi - bez skutku !

dodam, że chodzi o pare fotek i drobny tekst - nic specjalnego, ważne jest natopmast żeby zasada działania była jak najbardziej zbliżona do PPS (muszę zapisany plik wysłać na @)

Próbowałem z www.docs.google.com , ale to nie to serwer wywala jak i obsługa online nie bardzo mi pasuje ...

jakies pomysły ?

Pozdrawiam

03.01.2008
13:33
[2]

Regis [ ]

Odpowiednik PowerPointa z pakietu OpenOffice. Nazwy nie pamietam.

03.01.2008
13:35
[3]

hilander [ ]

Regis - niestety na firmowym kompie mam okrojoną wersje MSO i wszelkich odpowiedników PP nie ma - z netu nie ściągne bo i tak klucz potrzebny ...

03.01.2008
13:39
smile
[4]

Regis [ ]

Jakie MSO? Jaki klucz? Co to ma wspolnego z moim postem, bo nie bardzo rozumiem :P Ja mówię o DARMOWYM odpowiedniku PP, z DARMOWEGO OpenOffice, do ściągnięcia za friko z netu :P

03.01.2008
13:47
smile
[5]

hilander [ ]

Regis - wcześniej próbowałem pobrać ze strony MS

i dlatego zapewne przy instalacji programu poprosili o CDKEY - zapomniał o open zaraz poszukam

dzięki

MSO - z rozpedu i skróto : MicroSoftOffice ;)

03.01.2008
13:52
[6]

Sihill [ Chor��y ]

Ja niedawno kupiłem Office'a 2007 i jest tam program do prezentacji. Jest tam: Excel, Word, Power Point i właśnie OneNote czyli ten program do prezentacji ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.