GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szuakm symulatora lotów

03.01.2008
12:39
smile
[1]

Ar3k94 [ Legionista ]

Szuakm symulatora lotów

Szukam jakiegoś symulatora lotów samolotami. Ma NIE być trójwymiarowy. Prosze o podawanie Torrentów lub linków do stron skąd mogę ściągnąć tą gre. Gra ma być pełna. Żadnych dem. I żeby była oczywiście darmowa.
Z góry dziękuje.

03.01.2008
12:41
[2]

Reavek [ Tukan ]



ponoć bardzo dobry.

03.01.2008
12:52
smile
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Reavek >>> Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli, uwierz... :)

Skoro ma być nie 3D, to to chyba będzie w sam raz...
https://gry.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?ID=4836

03.01.2008
12:59
[4]

Reavek [ Tukan ]

Reavek >>> Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli, uwierz... :)

fak ;P

sry, przeczytałem zrozumiałem, ale wraz 1 co mi przyszło na myśl to właśnie to co podałem w linku, to wynika z roztargnienia :)

Zapewne tez nie miał na myśli flash'owych gier :)

[edit] całkiem fajna ta gra, w sam raz na nudę w pracy.

03.01.2008
13:05
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A wyobrażasz sobie "symulator lotu" w 2D?

;P

03.01.2008
13:06
[6]

Ar3k94 [ Legionista ]

Gra żeby poszła bez akcelelatora.

03.01.2008
15:07
[7]

Ar3k94 [ Legionista ]

TEMAT ZAMNKIĘTY

06.01.2008
17:10
[8]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Jaką ty gre szukasz taką na Pegazusa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.