mac2000 [ Pretorianin ]
zmiana portów (configi?)
Mam taki problem: nie moge grać w fear combat ponieważ porty są zablokowane. Podobno ludzie ustawiają jakieś configi czy coś, chyba przekierowują porty. Jak zrobić coś takiego?
Narmo [ nikt ]
Jak się łączysz z internetem? (dostawca, router, firewall)
Edit: Do tego wątek utworzyłeś w nieprawidłowej kategorii.
camelx [ Pretorianin ]
Napisz do administratora sieci.
mac2000 [ Pretorianin ]
Admin powiedział żeby korzystać z wolnych portów.