GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zmiana portów (configi?)

03.01.2008
12:34
[1]

mac2000 [ Pretorianin ]

zmiana portów (configi?)

Mam taki problem: nie moge grać w fear combat ponieważ porty są zablokowane. Podobno ludzie ustawiają jakieś configi czy coś, chyba przekierowują porty. Jak zrobić coś takiego?

03.01.2008
12:40
[2]

Narmo [ nikt ]

Jak się łączysz z internetem? (dostawca, router, firewall)

Edit: Do tego wątek utworzyłeś w nieprawidłowej kategorii.

03.01.2008
12:44
[3]

camelx [ Pretorianin ]

Napisz do administratora sieci.

03.01.2008
13:15
[4]

mac2000 [ Pretorianin ]

Admin powiedział żeby korzystać z wolnych portów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.