GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Popatrzcie na zarobki w Polsce :)

03.01.2008
12:27
[1]

knife [ Pretorianin ]

Popatrzcie na zarobki w Polsce :)




przykład

zawód/miejscowość/zarobek/wykształcenie :)
^
zbieracz złomu/Gliwice/0 - 6000/brak

03.01.2008
12:30
[2]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

W życiu oprócz wykształcenia potrzebne jest jeszcze szczęście.

03.01.2008
12:32
[3]

stanson_ [ Szeryf ]

To faktycznie iście rzetelne źródło informacji.

03.01.2008
12:36
[4]

knife [ Pretorianin ]

po prostu ten przykład mnie rozwalił :)

03.01.2008
13:10
[5]

Sinic [ ]

Odnosnie tego przykladu ze zbieraczem zlomu w Gliwicach. Jakies 5-7 lat temu mialem okazje rozmawiac z wlascicielem sklepu spozywczego w Gliwicach w rejonie zlomiarzy, kolo Huty "Labedy". Mowil, ze miesiecznie zlomiarze zostawiaja u niego srednio po ok. 1 500 zlotych. Najwieksze utargi mial na nich. Oczywiscie najczesciej tanie "wino". Jak kogos pociaga ten tryb zycia to zarobki niezle. Moze nawet cos da sie oszczedzic jak zostanie z imprez ;p

03.01.2008
13:24
[6]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Sinic --> Tyle, że ci złomiarze nie zbierają złomu, tylko kradną metale, np. studzienki, szyny kolejowe, mosty itp., i stąd mają takie pieniądze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.