
uiouio1 [ Konsul ]
Szczerze polecam ! - rewelacyjna strona z muzyką Last.fm się chowa!
odkryłem ją dziś - pandora, musicovery, radioblogclub, songza, last.fm i tak dalej - jak dla mnie 61 przebija wszystko :)
jest to strona społecznościowa (w stylu digg) - można poznać naprawdę dużo nowych kawałków
jeżeli się zarejestrujecie będziecie mogli podbijać piosenki (tworzyć trendy)
przy zakładaniu użytkownika prosiłbym o podanie loginu "ciepiel" jako użytkownika polecającego, a dostanę punkty, za które mogę podbijać więcej piosenek :))) mam nadzieję, że stronka się spodoba
pozdrawiam, spotkajmy się w 61!
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ktoś chyba tutaj za bardzo nie zrozumiał idei last.fm...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ależ nędza. Właśnie wchodzę w poszczególne gatunki i podziwiam to, co zostało tam umieszczone. Chyba się jednak w 61 nie spotkamy.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
A w czym niby to ma być lepsze od last.fm?
uiouio1 [ Konsul ]
bo strona dopiero sie rozkreca i tak - nie ma tam masy mainstreamowej muzyki...., ale sama idea podoba mi sie bardziej niz tamte serwisy
martusi_a [ Celestial ]
Bardzo nieprzejrzyste, bardzo słabiutkie. 16 gatunków? Tylko?! Znowu będzie Blind Guardian obok Slayera? Ech.

cossacks [ Generaďż˝ ]
Z pewną taką dozą niepewności i zażenowania stwierdzam ,że to kicha:P