GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fifa 07

03.01.2008
10:39
[1]

ManUtdFan [ Centurion ]

fifa 07

witam, wczoraj polaczylismy sobie z kumplem dwa kompy na lanie i zaczelismy sobie grac w fife ale nie wiem jak wyeksportowac swoja druzyne zeby byla do wyboru w multi... da sie cos takiego zrobic??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.