ManUtdFan [ Centurion ]
fifa 07
witam, wczoraj polaczylismy sobie z kumplem dwa kompy na lanie i zaczelismy sobie grac w fife ale nie wiem jak wyeksportowac swoja druzyne zeby byla do wyboru w multi... da sie cos takiego zrobic??