GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podłączyć kablówkę do PC?

03.01.2008
09:57
smile
[1]

Negocjator [ * ]

Jak podłączyć kablówkę do PC?

Zależy mi żeby oglądać telewizję na monitorze komputera.
Jeśli ktoś wie jak się do tego zabrać będę wdzięczny za pomoc.

03.01.2008
09:58
[2]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Potrzebujesz karty telewizyjnej, ot co!

03.01.2008
09:59
[3]

Zgred [ WREDNY ]

Kup sobie kartę TV i do niej podłącz kablówkę.

03.01.2008
10:03
[4]

Negocjator [ * ]

Do tego Radka podłączę?

03.01.2008
10:09
[5]

Narmo [ nikt ]

Karta graficzna w większości wypadków =/= karta TV.
potrzebujesz kartę telewizyjną.
Do tego Radeona podłączysz telewizor i na nim będziesz mógł oglądać obraz z komputera ale nie odwrotnie (nie podłączysz do niego kablówki żeby oglądać TV na kompie)

03.01.2008
10:17
[6]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Nie. Potrzebujesz kartę tv z tunerem szerokopasmowym.

np. taką, musisz poszukać to jeszcze taniej wyrwiesz

03.01.2008
10:40
[7]

Negocjator [ * ]

Narmo, alpha4175 --> Dzięki!

Jeszcze jedno pytanie.
Mogę się spodziewać jakichś problemów oglądając telewizję na LCD.
Planuję kupić panoramę.

03.01.2008
10:48
[8]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Nie powinno być żadnych problemów, wiadomo że obraz z kablówki jest nadawany przeważnie w PAL więc będzie miał rozdzielczość 768x576 co na dużym lcd nie będzie wyglądało za ładnie ;)

03.01.2008
14:00
[9]

Negocjator [ * ]

alpha4175 --> Planuję kupić 19 lub 22.
Jak straszny będzie ten obraz ? Szczerze mówiąc nie spodziewałem
się, że będzie z tym problem.

03.01.2008
16:59
[10]

Negocjator [ * ]

peryskopowa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.