GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niech żyje nam! A kto?

03.01.2008
09:45
[1]

nutkaaa [ Panna B. ]

Niech żyje nam! A kto?

Olga znana jako promyczek303 :) Dużo zdrowia, szczęścia, słodyczy, miłości, zdania sesji, szalonych przygód, spełnienia marzeń, chwil spokoju, ale i również niezapomnianych imprez (chociażby kolejnych pikników GOLa ;)) i dużo dużo więcej Ci życzę :)
Korzystaj z życia! W końcu to ostatni rok kiedy jesteś jeszcze nastolatką ;)


Niech żyje nam! A kto? - nutkaaa
03.01.2008
09:47
[2]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Wszystkiego Najlepszego ! 100 lat 100 lat !

03.01.2008
09:48
smile
[3]

gofer [ tifoso ]

Najlepszego :)

03.01.2008
09:53
smile
[4]

sergi__ [ Raphael ]

Wszyskiego najlepszego

03.01.2008
09:53
smile
[5]

Regis [ ]

Najlepszego ;)

03.01.2008
09:56
smile
[6]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

promyczkowi stolat!

03.01.2008
09:57
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wszystkiego dobrego. Co by nam kucyki rosły zdrowo :o)

03.01.2008
09:57
smile
[8]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Wszystkiego naj naj naj Promyczku!


Niech żyje nam! A kto? - Zielona Żabka
03.01.2008
09:57
smile
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

Wszystkiego Dobrego!

03.01.2008
10:02
smile
[10]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

najlepszego:)

i wielu wielu prezentów -->


Niech żyje nam! A kto? - zbm
03.01.2008
10:21
smile
[11]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Wszystkiego najlepszego!

03.01.2008
10:30
[12]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Ole!

trochę nie wyszedł... ale to mój pierwszy jaki piekłem ->


Niech żyje nam! A kto? - The LasT Child
03.01.2008
10:34
smile
[13]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

100 lat!!!

By Ci słoneczko dalej tak pięknie świeciło :)

Byś zawsze się uśmiechała :)

I ogólnie wszystkiego najlepszego!!!

03.01.2008
10:39
[14]

martusi_a [ Celestial ]

Naj naj naaaaj :) Dużo radości i słodyczy :]

03.01.2008
10:39
smile
[15]

Volk [ Senator ]

Do tego watku wyjatkowo i ja sie wpisze :)


Niech żyje nam! A kto? - Volk
03.01.2008
10:41
smile
[16]

Leon86 [ PREDATOR ]

Wszystkiego najlepszego, oby promyczek szczęścia nigdy cię nie opuszczał:)

03.01.2008
12:00
smile
[17]

Him [ Antichristos ]

Najlepszego


Niech żyje nam! A kto? - Him
03.01.2008
12:03
smile
[18]

beowulff [ X ]

No ja widzialem zo ona cos kombinuje wczoraj ;)

STO lat STO la niech zyje nam :)

Pro, wszystkieno naj dla cibie...

03.01.2008
12:08
smile
[19]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

Wszystkiego Dobrego! :)

03.01.2008
12:12
[20]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Jak promyczek to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! ZDRÓWKA SZCZESCIA PIENIĘDZY.

03.01.2008
12:13
smile
[21]

Dziobak_90 [ prO player ]

A no sto lat. Szcześcia,
seksu itp. nie umiem składać
życzeń :-) :-P.

03.01.2008
12:17
smile
[22]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

A kto to jest? Pierwsze słyszę o takim użytkowniku.
Tak czy inaczej. To internet. Także mogę złożyć najlepsze życzenia :D

03.01.2008
12:46
smile
[23]

promyczek303 [ sunshine ]

Nie jestem zwolenniczką zakładania wątków urodzinowych, niemniej jednak dziekuje bardzo Basiu za pamięć :* Opijemy to w wakacje - tak jak mówiłam ;)

Wszystkim bardzo dziękuje :*

Ostatnie naście... Strość nie radość ;-)

Idę szukać miejsca na cmentarzu ;-)

03.01.2008
12:53
[24]

N|NJA [ Senator ]

Nie poznaje tego forum.

A gdzie "wyjdziesz za mnie"? A gdzie "fap fap fap"?


Ech, nuda panie, nuda, stagnacja, jak w polskim filmie.

03.01.2008
12:55
smile
[25]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Starosoulseekowym zawołaniem! ...

Poka fote!

xD


Sto lat! Sto lat! A nawet dwieście! ;D

03.01.2008
12:59
smile
[26]

frer [ God of Death ]

Ja też życzę wszystkiego najlepszego dla naszego promyczka. ;)

03.01.2008
13:00
[27]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Wszystkie najlepszego. :)

03.01.2008
13:10
smile
[28]

Hitmanos [ 47 ]

Wszystkiego Dobrego!

03.01.2008
13:11
smile
[29]

QrKo_ [ ]

A kto to jest? :D

spoiler start
Wszystkiego naj :*
spoiler stop


Niech żyje nam! A kto? - QrKo_
03.01.2008
13:22
smile
[30]

_Pikuś_ [ House music ]

Wszystkiego najsłodszego, najukochańszego i najpiękniejszego Promyczku! :*

03.01.2008
13:23
smile
[31]

sokoip [ Niggy Tardust ]

Wszystkiego najlepszego!

03.01.2008
13:33
smile
[32]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Wszystkiego Naj. Dużo zdrowia jak masz drowie to masz wszystko ;)

03.01.2008
13:35
smile
[33]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Wszystkiego najlepszego!


______________________________________________
N|NJA--> Mówisz i masz: Wyjdziesz za mnie? ;P ------------------------------------------------------->


Niech żyje nam! A kto? - COREnick
03.01.2008
13:36
smile
[34]

Garbizaur [ Legend ]

Oooooooooo sun ma dziś urodziny... :D najlepszegooooooooo!!!

03.01.2008
13:37
smile
[35]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

-->


Niech żyje nam! A kto? - Tomek2005
03.01.2008
13:53
smile
[36]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

Alex -> warto też życzyć szczęścia, bo na Titanicu zdrowie to mieli, ale już szczęścia nie;)

03.01.2008
13:54
smile
[37]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

Wszystkiego naj, naj, naj .... w 2008 ;)

03.01.2008
13:54
smile
[38]

Sihill [ Chor��y ]

Naj naj lepszego ;)

03.01.2008
13:58
smile
[39]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Najlepszego.

03.01.2008
14:01
[40]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Wszystkiego Najlepszego ! 100 Lat =]

spoiler start
A teraz buzi :P
spoiler stop

03.01.2008
14:10
[41]

Raito [ Konsul ]

Nie ma foty w bikini to nie ma życzeń ...

03.01.2008
14:11
smile
[42]

Foks!k [ Volleball - ]

Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności :) Obyś promieniała szczęściem :)

03.01.2008
14:13
smile
[43]

Mr.Eko [ Bleach Fan ]

Wszystkiego Najlepszego :)

03.01.2008
14:13
[44]

Antemos [ Pretorianin ]

Za bardzo to ja nie znam osobistości GOL'a, ale przyłączam się do życzeń.

Swoją drogą... śliczne oczy ;) [1]

03.01.2008
14:24
smile
[45]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Niech nam zyje sto lat! Niech nam zyje sto lat! Hip Hip Hura.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.