nutkaaa [ Panna B. ]
Niech żyje nam! A kto?
Olga znana jako promyczek303 :) Dużo zdrowia, szczęścia, słodyczy, miłości, zdania sesji, szalonych przygód, spełnienia marzeń, chwil spokoju, ale i również niezapomnianych imprez (chociażby kolejnych pikników GOLa ;)) i dużo dużo więcej Ci życzę :)
Korzystaj z życia! W końcu to ostatni rok kiedy jesteś jeszcze nastolatką ;)
|LoW|Snajper [ Senator ]
Wszystkiego Najlepszego ! 100 lat 100 lat !

gofer [ tifoso ]
Najlepszego :)

sergi__ [ Raphael ]
Wszyskiego najlepszego

Regis [ ]
Najlepszego ;)

Scatterhead [ łapaj dzień ]
promyczkowi stolat!
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wszystkiego dobrego. Co by nam kucyki rosły zdrowo :o)

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystkiego Dobrego!

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Wszystkiego najlepszego!
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Ole!
trochę nie wyszedł... ale to mój pierwszy jaki piekłem ->

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
100 lat!!!
By Ci słoneczko dalej tak pięknie świeciło :)
Byś zawsze się uśmiechała :)
I ogólnie wszystkiego najlepszego!!!
martusi_a [ Celestial ]
Naj naj naaaaj :) Dużo radości i słodyczy :]

Leon86 [ PREDATOR ]
Wszystkiego najlepszego, oby promyczek szczęścia nigdy cię nie opuszczał:)

beowulff [ X ]
No ja widzialem zo ona cos kombinuje wczoraj ;)
STO lat STO la niech zyje nam :)
Pro, wszystkieno naj dla cibie...

Ello997 [ Generaďż˝ ]
Wszystkiego Dobrego! :)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Jak promyczek to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! ZDRÓWKA SZCZESCIA PIENIĘDZY.

Dziobak_90 [ prO player ]
A no sto lat. Szcześcia,
seksu itp. nie umiem składać
życzeń :-) :-P.

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
A kto to jest? Pierwsze słyszę o takim użytkowniku.
Tak czy inaczej. To internet. Także mogę złożyć najlepsze życzenia :D

promyczek303 [ sunshine ]
Nie jestem zwolenniczką zakładania wątków urodzinowych, niemniej jednak dziekuje bardzo Basiu za pamięć :* Opijemy to w wakacje - tak jak mówiłam ;)
Wszystkim bardzo dziękuje :*
Ostatnie naście... Strość nie radość ;-)
Idę szukać miejsca na cmentarzu ;-)
N|NJA [ Senator ]
Nie poznaje tego forum.
A gdzie "wyjdziesz za mnie"? A gdzie "fap fap fap"?
Ech, nuda panie, nuda, stagnacja, jak w polskim filmie.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Starosoulseekowym zawołaniem! ...
Poka fote!
xD
Sto lat! Sto lat! A nawet dwieście! ;D

frer [ God of Death ]
Ja też życzę wszystkiego najlepszego dla naszego promyczka. ;)
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Wszystkie najlepszego. :)

Hitmanos [ 47 ]
Wszystkiego Dobrego!

_Pikuś_ [ House music ]
Wszystkiego najsłodszego, najukochańszego i najpiękniejszego Promyczku! :*

sokoip [ Niggy Tardust ]
Wszystkiego najlepszego!

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Wszystkiego Naj. Dużo zdrowia jak masz drowie to masz wszystko ;)

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Wszystkiego najlepszego!
______________________________________________
N|NJA--> Mówisz i masz: Wyjdziesz za mnie? ;P ------------------------------------------------------->

Garbizaur [ Legend ]
Oooooooooo sun ma dziś urodziny... :D najlepszegooooooooo!!!

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
Alex -> warto też życzyć szczęścia, bo na Titanicu zdrowie to mieli, ale już szczęścia nie;)

.: Veron :. [ Pretorianin ]
Wszystkiego naj, naj, naj .... w 2008 ;)

Sihill [ Chor��y ]
Naj naj lepszego ;)

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Najlepszego.
Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Wszystkiego Najlepszego ! 100 Lat =]
Raito [ Konsul ]
Nie ma foty w bikini to nie ma życzeń ...

Foks!k [ Volleball - ]
Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności :) Obyś promieniała szczęściem :)

Mr.Eko [ Bleach Fan ]
Wszystkiego Najlepszego :)
Antemos [ Pretorianin ]
Za bardzo to ja nie znam osobistości GOL'a, ale przyłączam się do życzeń.
Swoją drogą... śliczne oczy ;) [1]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Niech nam zyje sto lat! Niech nam zyje sto lat! Hip Hip Hura.