GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Medieval 2

03.01.2008
00:22
[1]

Robin238 [ Junior ]

Medieval 2

Witam.
Mam problem z grą na on line, nie widać serwerów graczy.
Ale może od początku. mam oryginalną grę i wszystko działało poprawnie, można było grać na necie, ale przyszedł czas kiedy musiałem przeinstalowaś ją na inną partycją . Od tej pory nie mogę zagrać, wstawiam swój login loguję się poprawnie, na chacie mogę się porozumieć z graczami, ale w kuluarach gry w tabeli pustka, jak by ktoś wymazal wszystko gumką.Co zrobić aby znowu zagrać na on line.
Pozdrawiam Robin.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.