Robin238 [ Junior ]
Medieval 2
Witam.
Mam problem z grą na on line, nie widać serwerów graczy.
Ale może od początku. mam oryginalną grę i wszystko działało poprawnie, można było grać na necie, ale przyszedł czas kiedy musiałem przeinstalowaś ją na inną partycją . Od tej pory nie mogę zagrać, wstawiam swój login loguję się poprawnie, na chacie mogę się porozumieć z graczami, ale w kuluarach gry w tabeli pustka, jak by ktoś wymazal wszystko gumką.Co zrobić aby znowu zagrać na on line.
Pozdrawiam Robin.