GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy to CoD?

03.01.2008
00:14
[1]

Tremam [ Junior ]

Czy to CoD?

Witam!

Czy ten screen jest z gry Call of Duty? Jesli tak to jaka to postac?



Z gory dzieki za pomoc ;)

03.01.2008
00:15
[2]

Veriqs [ RASENGAN ]

z gry Mortyr :P

03.01.2008
00:16
[3]

Mortan [ ]

Mortyr

03.01.2008
00:16
[4]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Nie ten screen jest z Mortyra

03.01.2008
00:17
[5]

Kurdt [ Legend ]

Mortyr. Taki polski chłam sprzed paru lat.

03.01.2008
00:18
smile
[6]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Jaki chłam to swietna gra była ......
Osobiście gram teraz w Mortyra 2 For Ever i jest spoko

03.01.2008
00:18
[7]

Tremam [ Junior ]

Wielkieeeee dzieki.

Jestescie genialni xD

03.01.2008
00:25
[8]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Pierwszy Mortyr był jedną z najlepszych polskich gier, a także dał początek grom FPP osadzonym w czasach II Wojny Światowej. Liczba sprzedanych egzemplarzy w polskich sklepach dawno przekroczyła 150.000 sztuk. Zaś na świecie także nie pozostał bez echa (ponad 300.000 egzemplarzy), do dzisiaj zresztą możemy znaleźć tę grę na sklepowych półkach.

03.01.2008
00:41
[9]

Kurdt [ Legend ]

Zupsky -> "Pierwszy Mortyr był jedną z najlepszych polskich gier." W 1999 polska scena leżała i kwiczała, programował tylko Mirage, Metropolis, Longsoft i LK Avalon, Techland dopiero raczkował, a o firmach z budżetami jak PCF czy CDP RED się nikomu nie śniło. Dlatego można było wtedy powiedzieć, że to jest najlepsza polska gra. Przy Skaucie Kwatermasterze czy Foreście Dumbie na pewno się wybijała. Tylko to o niczym nie świadczy.


A co do opinii na zachodzie:

03.01.2008
00:46
[10]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Kurtd -> Rok później Topware wydało prześwietnego Eartha 2150, który zarobił naprawdę świetne recenzje. Szkoda, że niektórzy o grach Reality Pump zapominają.

Edit: No chyba, że odnosisz się stricte do roku 1999, a nie w około :).

03.01.2008
00:50
[11]

Kurdt [ Legend ]

Dowodca -> Fakt, zapomniałem, ale o Earth 2140, jako że mówimy tu o czasie do wydania Mortyra.

Poza tym w 2000 poza E2150 wyszło chyba jeszcze spod ręki Techlandu całkiem niezłe Crime Cities.

03.01.2008
01:17
[12]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Najlepsiejsza polskiego pochodzenia gra byla, jest i ma zamiar pozostac, rzecz oczywista i prawie, ze nie warta wzmianki, Teenagent. wszelakiej masci Wiedzminy, Painkillery tudziez inne chromy, Tajemnice Statuetki, Refluxy itepe moga sie gniezdzic oraz plasowac na dalszych stopniach tegoz niebywale zaszczytnego podium

Kurdt --> jak juz mowimy o Earth'cie (i nie krzyczec na ma drobna osobke za apostrof, gdyz nigdy wyczuc nie potrafie czy powinienem go tam umieszczac czy tez jednak nie) to i trza by bylo rowniez o Jacku Orlando

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.