GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HBO w cyfrowym polsacie !?

02.01.2008
23:57
smile
[1]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

HBO w cyfrowym polsacie !?

Mugłby mi ktoś przyblizyć cos na ten temat . Bo mam wszystkie pakiety oprucz Cinemax czy będę miał za darmo czy trzeba wykupić słyszałem że to drugie (20zł) więc jak w końcu z tym jest proszę o pomoc

02.01.2008
23:59
[2]

Mortan [ ]

tak muszisz kupic za 20 zł

03.01.2008
00:46
[3]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Nie zupełnie tak jest. Chcąc oglądać na CP kanały HBO należy podpisać umowę na conajmniej 12 miesięcy, przez pierwsze 6 miesięcy koszt kanałów będzie wynosił 15zł a przez pozostały czas 20 zł. Tak więc nie można niestety zamówić sobie HBO np. na miesiąc i po miesiącu zrezygnować.

03.01.2008
09:34
[4]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

HBO na razie nie ma w CP, będzie dopiero od lutego.

Kanały HBO wejdą do pakietu Super Film. Będzie można je dokupić do pakietu Familijnego za 25 zł albo do pakietu Relax Mix za 20 zł. Wszystkie trzy kanały HBO znajdą się też w nowym, najbogatszym dodatkowym pakiecie platformy - Super Film.

03.01.2008
09:40
[5]

Azazell3 [ C.O.P ]

ja też mam HBO :) i to za darmo ;P ..
Fajny pakiet. Polecam w końcu coś ciekawego leci na tych kanałach.. bo te Cinemaxy, Canal + to jedne wielke badziewie.

Kaczorowy --> oczywiście, że już na Cyfrowym Polsacie jest cały pakiet Polsatu .. od wczoraj bodajże..

03.01.2008
17:05
[6]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Ja mam też Cyfrowy Polsat. Od stycznia(mnie się tak pokazywalo) miało byc HBO, HBO II i HBO COMEDY. Nie ma. Nie płaciłem żadnych 20zł. Więc, raczej, żeby miec HBO, HBO II i HBO COMEDY terzaba dopłacic te dwie dychy.

03.01.2008
17:18
[7]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Azazell3 _ co kto lubi, owszem na HBo są perełki, ale zwykły Canal + też ma świetne filmy w swoim programi, ostatnio MI3, nie wiem, czy ten film był na HBO, ale osobiście nie widziałem, a takich filmów jest więcej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.