
Patrix95 [ Pretorianin ]
www.plemiona.pl [PYTANIE]
czy mur obronny na poziomie 14 będzie nadal z drewna czy zamieni się w ten srebrny kamienny.
Mistrz Matii [ Pretorianin ]
bedzie z drewna
QrczakJR [ capo di tutti capo ]
drewniany
Patrix95 [ Pretorianin ]
aha ok
Patrix95 [ Pretorianin ]
ale hyba na 15 poziomie będzie kamienny co??
Mistrz Matii [ Pretorianin ]
nadal drewniany

Patrix95 [ Pretorianin ]
to na którym będzie kamienny?

orzinn [ Pretorianin ]
Lol ja mam ponad 44 tysiace to chyba wiem ze od 15 kamieny oni cie klamiom żal

SEW [ O/C addicted ]
co za roznica jaka grafika bedzie go przedstawiala?
orzinn to dobry jestes, ja tam tylko kiedys mialem ponad 1,3 mln pkt :)

orzinn [ Pretorianin ]
Ja miąłem 2 miliony na 1 swiecie tylko że ja gram od nowa tamto odalem kumplowi a gram dopiero poltora miecha

SEW [ O/C addicted ]
podaj nick z pierwszego pod jakim grales :) Ja akurat tez z pierwszego. Podaj nick i plemie :)

orzinn [ Pretorianin ]
Zkaj czy cos ale napewno Zkaj ale wczesniej byl w innym plemieniu tylko że go juz nie ma albo nazwe zmienili nie wiem nie gram tam
Veriqs [ RASENGAN ]
I kto Ci uwierzy ?

SEW [ O/C addicted ]
orzinn --> lol, grlaes na 1 swiecie, miales dwie banki i nie pamietasz plemienia ani nick'a? o.O
Ja to Sew. z A.P.K. :)
Skonczylem grac jakos koniec listopada/poczatek grudnia ;]
Zbiorowa akcja razem z cala rada A.P.K., czescia rady NW i kilku innych plemion :)
Pozdro dla tych ktorych kiedys zjechalem :)

orzinn [ Pretorianin ]
Poprostu już nie jestem pewien to konto oddalem z 1 rok 1.5 orku temu
orzinn [ Pretorianin ]
Pamiętam nazwe plemienia MNP ale tera już go niema ale nazwa inna

lecram [ Konsul ]
Tya... jasne...

Falubaziak [ Junior ]
Kamienny jest od 15 bo już miałem