GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

www.plemiona.pl [PYTANIE]

02.01.2008
22:23
smile
[1]

Patrix95 [ Pretorianin ]

www.plemiona.pl [PYTANIE]

czy mur obronny na poziomie 14 będzie nadal z drewna czy zamieni się w ten srebrny kamienny.

02.01.2008
22:24
[2]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

bedzie z drewna

02.01.2008
22:25
[3]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

drewniany

02.01.2008
22:26
[4]

Patrix95 [ Pretorianin ]

aha ok

02.01.2008
22:27
[5]

Patrix95 [ Pretorianin ]

ale hyba na 15 poziomie będzie kamienny co??

02.01.2008
22:27
[6]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

nadal drewniany

02.01.2008
22:30
smile
[7]

Patrix95 [ Pretorianin ]

to na którym będzie kamienny?

04.01.2008
21:45
smile
[8]

orzinn [ Pretorianin ]

Lol ja mam ponad 44 tysiace to chyba wiem ze od 15 kamieny oni cie klamiom żal

04.01.2008
21:53
smile
[9]

SEW [ O/C addicted ]

co za roznica jaka grafika bedzie go przedstawiala?
orzinn to dobry jestes, ja tam tylko kiedys mialem ponad 1,3 mln pkt :)

04.01.2008
22:05
smile
[10]

orzinn [ Pretorianin ]

Ja miąłem 2 miliony na 1 swiecie tylko że ja gram od nowa tamto odalem kumplowi a gram dopiero poltora miecha

04.01.2008
22:13
smile
[11]

SEW [ O/C addicted ]

podaj nick z pierwszego pod jakim grales :) Ja akurat tez z pierwszego. Podaj nick i plemie :)

05.01.2008
00:44
smile
[12]

orzinn [ Pretorianin ]

Zkaj czy cos ale napewno Zkaj ale wczesniej byl w innym plemieniu tylko że go juz nie ma albo nazwe zmienili nie wiem nie gram tam

05.01.2008
00:45
[13]

Veriqs [ RASENGAN ]

I kto Ci uwierzy ?

05.01.2008
13:10
smile
[14]

SEW [ O/C addicted ]

orzinn --> lol, grlaes na 1 swiecie, miales dwie banki i nie pamietasz plemienia ani nick'a? o.O

Ja to Sew. z A.P.K. :)
Skonczylem grac jakos koniec listopada/poczatek grudnia ;]
Zbiorowa akcja razem z cala rada A.P.K., czescia rady NW i kilku innych plemion :)

Pozdro dla tych ktorych kiedys zjechalem :)

06.01.2008
15:00
smile
[15]

orzinn [ Pretorianin ]

Poprostu już nie jestem pewien to konto oddalem z 1 rok 1.5 orku temu

07.01.2008
16:23
[16]

orzinn [ Pretorianin ]

Pamiętam nazwe plemienia MNP ale tera już go niema ale nazwa inna

07.01.2008
16:31
smile
[17]

lecram [ Konsul ]

Tya... jasne...

07.01.2008
17:00
smile
[18]

Falubaziak [ Junior ]

Kamienny jest od 15 bo już miałem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.