GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o zlozenie zestawu do 3500zl

02.01.2008
21:19
smile
[1]

b166er [ grindcore Joe ]

Prosze o zlozenie zestawu do 3500zl

I jak czlowiek juz mysli ze ma kompa tylko jechac i odebrac wszystko sie sypie (fakt ze zmienilo sie na lepsze) otoz wczesniej prosilem o ocene zestawu za okolo 1500zl a tu nagle mam do wydania 3500zl. Tu rodzi sie moja prosba... Powiedzcie mi cop najlepiej kupic...

proc
plyta glowna
ramy
grafika
dysk (max 250gb albo 160 i 10 000 obr/min)
obudowa (najlepiej najzwyklejsza+moze jakies wiatraczki)

z gory ogromnie Wam dziekuje!

02.01.2008
21:31
smile
[2]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

02.01.2008
21:42
[3]

onetowiec [ Pretorianin ]

1.WD 320 GB 287zł
2.ASUS P5K-E/ Wi-FiAP 497zł
3.ASUS GF 8800 GTS 512 MB lub ASUS GF 8800 GT 512 MB 1499zł lub 1199zł
4.C2D E6750 639zł
5. Kingston HyperX DDR2 2x 1GB 1066MHz CL5 366zł
6.zasilacz Chieftec 500W 207zł
7. Ligic Q4 z wiatrakiem
razem 3772zł lub 3472(ze słabszą kartą)
ceny z komputronika

02.01.2008
21:44
[4]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Jedna rada, nie kupuj w komputroniku ;) A zestaw onetowca niezły.

02.01.2008
21:53
[5]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]








No i do tego sobie wybierz obudowę, razem bez obudowy 3300.

02.01.2008
22:00
[6]

Mac94 [ TF2 Player ]

TajemniczyDonPedro <------- A po co taki drogi procesor jeśli już za taką cenę brać to 4 rdzeniowy . Lepiej niech weźmie tańszy i trochę podkręci. No i może żeby później nie wymieniać to mocniejszy zasilacz.

02.01.2008
22:03
[7]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Nie dostanie dobrego 4 jajowca za tyle kasy. Ewentualnie może być E6750 :)
A zasilacz będzie jak najbardziej dawał rade.

02.01.2008
22:13
[8]

Mac94 [ TF2 Player ]

TajemniczyDonPedro <-----Mam na myśli żeby nie musiał wymieniać jak sobie kiedyś dokupi 2 kartę grafiki albo jakaś nowszą.

A i takie pytanie może ktoś wie czemu procesor INTEL CORE2 EXTREME QX9650 3.0GHZ S775 kosztuje 3600zł?

02.01.2008
22:26
smile
[9]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Nom możliwe że te 450 mogłoby nie starczyć na te 2 grafy. Więc E6750 + Be Quiet! Straight Power E5 500W ?
A co do pytania to w sumie nie wiem o_O W końcu to są dwa sklejone E6850 :p Widać Intel się ceni ...

02.01.2008
22:29
[10]

Morbus [ TIR DRIVER ]

za ta kase to ja polecam duza plazme i XBOXa badz ps :)

02.01.2008
22:32
smile
[11]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Morbus ----> Jakby chciał konsolę to pewnie by nie było tego wątku wcale. A jednak jest więc chyba chce komputer. Poza tym duża plazma kosztuje z 6k

02.01.2008
22:34
[12]

cotton_eye_joe [ maniaq ]


A i takie pytanie może ktoś wie czemu procesor INTEL CORE2 EXTREME QX9650 3.0GHZ S775 kosztuje 3600zł?


pewnie dlatego ze jest nowoscia. i intel liczy na zapalencow/frajerow ktorzy kochaja nowosci i podniecaja sie moca. i pewnie dlatego, ze jest to jeden z najszybszych komercyjnych procesorow na swiecie teraz.

02.01.2008
22:52
smile
[13]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Majac tyle kasy moze rozwazylbys kupno konsoli? Spokojnie wyrobisz sie z 360ka i akceptowalnym telewizorem. A lista gier na konsole jest i teraz i na najblizsze kilka lat zdecydowanie ciekawsza od PCtow. I jest o wiele wygodniej ;]

Gralem na komputerach od jakos 97 roku juz regularnie. Jakies 15 miesiecy temu tez stanalem przed dylematem - kupno nowego komputera czy inwestycja w konsole. Przejrzalem line-up na njablizszy rok i zdecydowalem sie na xboxa. I cholernie jestem zadowolony.

03.01.2008
00:25
[14]

b166er [ grindcore Joe ]

mam wydac 3500zl kompa albo konsola? oczywiscie ps3 ale stary komp mi siadl calkowicie brat w domu nie ma na czym grac (smigac po necie drukowac itd itp) wiec nie moge sobie pozwolic na konsole... a teraz mam okazje kupic wszystkie podzespoly za niewielkie pieniadz prosto z hurtowni... wiec raz jeszcze prosze o jakies info :)

03.01.2008
00:33
[15]

b166er [ grindcore Joe ]

po drugie nie stac mnie na dosc drogie gry na konsole (na PC gram tylko w csa i w3 po necie)

03.01.2008
00:40
[16]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

onetowiec podał bardzo dobra konfigurację. Ale komputronik odpada od kiedy weszli na giełdę maja straszne przebitki na cenach. Polecam zaopatrywac sie w znaku (www.znak.pl), wyśmienity sklep, serwis, towar pierwsza klasa. No i towar z 1 półki. W znaku powinieneś zaoszczędzić z 3stówki co możesz wsadzić np w grafikę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.