GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zamienie PC + LCD 17 na Xbox'a 360

02.01.2008
21:17
[1]

XboxFan21 [ Junior ]

Zamienie PC + LCD 17 na Xbox'a 360

Więc chcę się wymienić mój pecet twoja X'360'ka ; )
Mój sprzęt to:

Sempron 2500+
GF 6600 256mb
512 ram
80 GB
+ monitor LCD 17 AOC
Link to foty monitora [url=][/url]

Mieszkam ok 100km od Szczecina tak btw

Sądze ,że oferta jest kusząca ; )

02.01.2008
21:29
[2]

mycha921 [ Invisible ]

Na tym kompie raczej sobie nie można pograć :/

02.01.2008
21:30
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

raczej się nikt nie zamieni

02.01.2008
21:32
[4]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Kusząca, to byłaby jakbyś jeszcze dopłacił z 500zł :). Procesor z płytą 50zł, ram 30zł, grafika 50zł, dysk 50zł, monitor ze 200zł. Buda, zasilacz 30-40zł. Razem 420zł, tymczasem najtańszy Xbox 360 Core to 699zł.

02.01.2008
21:33
[5]

XboxFan21 [ Junior ]

znajdz mi taki komputer za 420 zł to dam ci swoj za darmo nie przesadzaj...

02.01.2008
21:51
[6]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

Jaka płyta główna i producent GF'a?

03.01.2008
16:45
[7]

Bart2233 [ Konsul ]

Lepiej sprzedaj sprzęt na np. Allegro (najlepiej w częściach) potem dołóż kasy i może będziesz miał na X360.

03.01.2008
16:51
[8]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

XboxFan21 --> No właśnie znalazłem. Twój. I proszę nie mów, że jest więcej wart, bo Cię śmiechem zabiją. Ceny wziąłem z poszczególnych części na Allegro, więc w komplecie jest jeszcze mniej warty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.