Prince_michal [ Generaďż˝ ]
jak wysłac fotę do clicka!?
Chciałbym wysłać fotę do clicka żeby je opubikowali w numerze ale nie wiem na jaki adres. DO rekonspodencji, do wydwnictwa czy gdzie?
Małp@ [ MKS Mława ]
Mój Kolega wysyłał e-mailem
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
i???
poszukiwacz_prawdy [ Chor��y ]
i ty też wyślij, aders = google + click
chyba jednak to że ludziom gry zrzerają muuusk to rly :<
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
aaaaaaaaa to nie muszę wysyłać pocztą??