GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak wysłac fotę do clicka!?

02.01.2008
21:10
[1]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

jak wysłac fotę do clicka!?

Chciałbym wysłać fotę do clicka żeby je opubikowali w numerze ale nie wiem na jaki adres. DO rekonspodencji, do wydwnictwa czy gdzie?

02.01.2008
21:12
[2]

Małp@ [ MKS Mława ]

Mój Kolega wysyłał e-mailem

02.01.2008
21:14
[3]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

i???

02.01.2008
21:18
[4]

poszukiwacz_prawdy [ Chor��y ]

i ty też wyślij, aders = google + click

chyba jednak to że ludziom gry zrzerają muuusk to rly :<

02.01.2008
21:19
smile
[5]

novi.. [ Generaďż˝ ]

[email protected]
W dziale "Listy" na skrzynce pisze.

03.01.2008
15:27
[6]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

aaaaaaaaa to nie muszę wysyłać pocztą??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.