GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

krótka piłka

02.01.2008
20:35
smile
[1]

flikt [ spliff ]

krótka piłka

gorączka złota nad Klondike

Klondike czyta się Klondajk?

02.01.2008
20:44
smile
[2]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

03.01.2008
16:46
smile
[3]

flikt [ spliff ]

znaczy się "klandik"?

mi dziś babka od angielskiego powiedziała, że "klondajk".

03.01.2008
16:47
[4]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a bo to też zależy, w którym angielskim

po szkocku down nie czyta się dałn tylko dun

03.01.2008
16:53
[5]

Kompo [ Legend ]

Dlaczego "klandik"? Bardziej "klandajk".

Zresztą na stronie podanej przez Kanona usłyszysz jak to się wymawia, kliknij w ikonkę głośnika.

03.01.2008
17:03
[6]

Mortan [ ]

a czy powiesz klondajk, czy klandajk nie ma znaczenie, byleby koncowka byla 'dajk' :) i lody klondike sa zajebiste :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.