
fazikjunior [ Konsul ]
Najnowszy NOD32 - nazwa i hasło dla licencji?
Hej. mam problem. Ja mam chyba testową wersję z www.dobreprogramy.pl i wywala mi błąd o licencji, że nie można pobrac aktualizacji. Może mi ktoś podac nazwe i hasło poprawne?
Scatterhead [ łapaj dzień ]
NOD32 jest płatną aplikacją, dostęp do niej uzyskasz po zakupie licencji. Tutaj na forum nie dostaniesz klucza, a proszenie o pirackie sposoby jego uzyskania mogą zakończyć się banem. Chyba, że ktoś udostępni Ci swój własny klucz za który zapłacił, ale na to bym nie liczył.

fazikjunior [ Konsul ]
Oj to sory nie wiedziałem...