GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najnowszy NOD32 - nazwa i hasło dla licencji?

02.01.2008
19:53
smile
[1]

fazikjunior [ Konsul ]

Najnowszy NOD32 - nazwa i hasło dla licencji?

Hej. mam problem. Ja mam chyba testową wersję z www.dobreprogramy.pl i wywala mi błąd o licencji, że nie można pobrac aktualizacji. Może mi ktoś podac nazwe i hasło poprawne?

02.01.2008
19:58
[2]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

NOD32 jest płatną aplikacją, dostęp do niej uzyskasz po zakupie licencji. Tutaj na forum nie dostaniesz klucza, a proszenie o pirackie sposoby jego uzyskania mogą zakończyć się banem. Chyba, że ktoś udostępni Ci swój własny klucz za który zapłacił, ale na to bym nie liczył.

02.01.2008
20:02
smile
[3]

fazikjunior [ Konsul ]

Oj to sory nie wiedziałem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.