GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Foobar2000 - żałosne, ale - Pomocy

02.01.2008
17:19
[1]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Foobar2000 - żałosne, ale - Pomocy

Nie wiem, czy dobra kategoria, jeśli tak - wybaczcie.

Ściągnąłem sobie foobar2000 i nie mogę się połapać co do skórek. Ściągnąłem sobie kilka, ale nie wiem jak je zainstalować.
Bardzo mi się podobała też skórka s1ntex'a, którą przedstawił w wątku - https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7231249&N=1
Chciałem taką samą, ale nie znalazłem i tu moje pytanie - czy wie ktoś skąd można taką ściągnąć.

Mam też drugie życzenie, a mianowicie: Czy mógłby mi ktoś dokładnie napisać jak mam zainstalować taką skórkę?



Wybaczcie, trochę pomieszałem. Nie mniej jednak proszę bardzo o pomoc!

PS. Nie piszcie, żebym przeszedł na Winampa albo iTunes'a.

02.01.2008
17:22
smile
[2]

s1ntex [ Generaďż˝ ]



Tutorial, po angielsku. Ale wszystko opisane.

A tutaj masz paczkę pluginów, żebyś nie musiał ściągać wszystkich po kolei (Notabene, dwa linki nie działają tam ;))

- Tu jest jakies 13 pluginów, dałem jakieś tam niepotrzebne, bo nie chciało mi się wybierać osobno. Więc wpakuj wszystko do Components.

Jak coś to pytaj.

02.01.2008
17:24
[3]

adamis [ Free Hugs! ]

Korzystajac z tematu mam pare pytan.
Czy da sie jakos aby foobar po zminimalizowaniu, chował sie do paska lecz koło zegarka?

Co do tej skorki, skad sciagnac okładki albumów, do jakiego folderu je załadowac, no i jak zrobic aby foobar je wyswietlal?

02.01.2008
17:30
[4]

Mortan [ ]

adamis --> file -> preferences-> dispaly-> default user interface -> minimilize to notification area

02.01.2008
17:31
smile
[5]

WolverineX [ Legend ]

winampowcy sie znalezli

foobar rzadzi w h.j !

02.01.2008
17:36
[6]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Dzięki bardzo, już mam!

02.01.2008
18:15
[7]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Mortan -- > da sie w foobarze robic drag and drop jak w winampie? :( Nasciagalem plug inow ale nie wiem gdzie i jak to ustawic ( a bez tego nie ma zycia )

02.01.2008
18:20
smile
[8]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Z. - Mówisz o przeciąganiu piosenek do Foo, zmienianiu ich kolejności czy o czymś zupełnie innym? :)

02.01.2008
18:27
[9]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Zmiana ich kolejności etc.
I nie widze tez opcji usuwania ich ......

A niestety jako, że scrobbler w winampie zabugował się foobar to obecnie mus .. :)

02.01.2008
18:43
smile
[10]

Mortan [ ]

ZgReDeK---> przesuwanie kolejnosci dziala, normlanie klikasz u jedziesz myszka gora dól ;) a co do kasowania do nie masz przycisku delete na klawiaturze ? ;) pozatym jak klikniesz ppm na piosence, pierwsza dostepna opcja na liscie jest wlanie remove :)

02.01.2008
18:45
[11]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Mam tę sama skórke co s1ntex i niestety w niej jest chyba wszystko kosmicznie pozmieniane :(

no i włąśnie ani delete ani nic nie działa :(

02.01.2008
18:46
[12]

Mortan [ ]

a to mozliwe, ja mam klasycznego

02.01.2008
18:50
[13]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

ZgReDeK ---> Scrobbler w Winampie wykrzacza się tylko wtedy, gdy dodasz do biblioteki płytę i nie zrestartujesz programu. Przynajmniej u mnie tak jest.

02.01.2008
19:07
[14]

misztel [ +0,10gr! ]

ZgReDeK - A to ja nie wiem, bo ściągnąłem 0.9.5 i czekam na jakieś skórki, bo ta wersja ma większe możliwości co do zmian wyglądu.

02.01.2008
19:13
[15]

|kszaq| [ Senator ]

btw. ile Foobar zjada Ramu i czy jest wtyczka do obsługi Ipodów.

02.01.2008
19:27
[16]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

dobra zrobiłem kilka bindów i jest prawie jak w winampie :]
Tylko szkoda, że w tej skorce misztela niestety nie da rady chyba randomowac listy :(

02.01.2008
19:28
[17]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

|kszaq| -> u mnie 2,5MB ramu :)

02.01.2008
19:29
[18]

|kszaq| [ Senator ]

W standardowym skinie czy wgranym ?

02.01.2008
19:30
smile
[19]

misztel [ +0,10gr! ]

Z. - Weź tam poszukaj w opcjach sortowania, czekaj chwilkę.

Kliknij PPM gdziekolwiek na playliście, kliknij Sort/Gruo by -> I poszukaj gdzieś tam opcji 'Randomize'. Ale głowy nie dam, bo piszę z pamięci.

02.01.2008
19:49
[20]

rg [ Zbok Leśny ]

Mnie zjada 5MB ramu.

Wtyczki do ipoda - coz. Kiedys uzywalem foo_pod, ale znalazlem wygodniejsze rozwiazanie dla mojego shuffle.
Teraz na forum wisi jakis temat z foo_dop i podobno to dziala. Pewnie raz lepiej, raz gorzej - w koncu zawsze jak jest duzo wtyczek i kazda robiona przez kogos innego, to bywa niestabilnie.

03.01.2008
17:35
[21]

wishram [ lets dance ]

zainstalowałem sobie to skórkę, tylko... gdzie jest jakiś searchbar? gdzie trzeba kliknąć?

03.01.2008
17:43
[22]

Kolczes [ All vs Me ]

33 mb ramu obecnie mi zjada. ~15 płyt ..

03.01.2008
17:55
[23]

novi.. [ Generaďż˝ ]

Mi foobar zjada od ok. 3MB gdy jest zminimalizowany do ok. 30MB gdy jest normalnie widoczny.

wishram ---> searchbar pokazuje kursor --->

Edit. Kursora nie widać, ale searchbar jest w lewym górnym rogu, pisze "SEARCH" lub "WYSZUKAJ".


Foobar2000 - żałosne, ale - Pomocy - novi..
03.01.2008
18:03
[24]

wishram [ lets dance ]

ale jak tam kliknę, to wyskakuje tylko jakaś strzałeczka, a jak na nią kliknę to znowu pokazuje się Search


Foobar2000 - żałosne, ale - Pomocy - wishram
03.01.2008
18:05
smile
[25]

misztel [ +0,10gr! ]

wishram - kliknij F3. Ja zawsze, tak wyszukuję piosenki.

03.01.2008
18:07
[26]

wishram [ lets dance ]

klikam i nic się nie dzieje :(

03.01.2008
18:07
[27]

novi.. [ Generaďż˝ ]

A masz wszystkie componenty?

link od s1ntex'a/misztel'a

Mi wyszukiwanie przez F3 nie działa.

03.01.2008
18:10
[28]

wishram [ lets dance ]

tak, wkleiłem (wszystkie)

przerzucę się chyba z powrotem na defaultową skórkę, jest dużo brzydsza, ale bardziej funkcjonalna
da się to jakoś zrobić, żeby potem można było łatwo przerzucić się na tą i z powrotem czy się nie da?

03.01.2008
18:13
smile
[29]

misztel [ +0,10gr! ]

Mi normalnie działało F3, może nie macie aktywnego okna Foo? Ale to raczej nie to. ;)

03.01.2008
18:17
[30]

novi.. [ Generaďż˝ ]

misztel --> mam aktywne okno i nie działa

wishram --> masz wersje 0.9.5?

03.01.2008
18:18
[31]

wishram [ lets dance ]

no. mam.

03.01.2008
18:21
[32]

misztel [ +0,10gr! ]

A co pisze w tutorialu na początku?

Firstly uninstall ur current foobar.
Download the latest version i.e. 0.9.4.3 and install it.
From Here:


Ten link nie działa, masz nowy:

Tak to jest, jak się nie czyta dokładnie.

03.01.2008
18:32
[33]

wishram [ lets dance ]

przeczytałem to, ale wolałem mieć najnowszą wersję foobara, na wersji 0.9.5 prawie wszytko działa (oprócz Searcha z tego wychodzi )

03.01.2008
19:52
smile
[34]

Masta5433 [ Pretorianin ]

wishram ---> żeby zmienić na defaultową skórkę, wchodzisz w: Preferences -> Display -> default user interface.

A foobar może być najnowszy, bo ja też z niego korzystam

04.01.2008
08:55
[35]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Siemka ponownie.
Mam kolejne pytanie odnośnie wyglądu listy.

(obrazek) Gdyż u was zauważyłem dodatkowe informacje są wyświetlane podczas słuchania utworu i to z takim fajnym znaczkiem płyty ^^
U mnie tak nie jest, pokazuje się to gdy zmaksymalizuje foobara, ale wtedy wyświetla mi jeden utwór, jakby kompakt.

Jakiegoś moda mi brakuje, coś powinienem zmienić?


Foobar2000 - żałosne, ale - Pomocy - DJ Pinata
04.01.2008
09:19
[36]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

up

04.01.2008
09:43
[37]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

ehh... up

04.01.2008
09:46
[38]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Spróbuj wybrać sortowanie takie jak na moim obrazku. Wydaje mi się, że powinno pomóc.


Foobar2000 - żałosne, ale - Pomocy - U.V. Impaler
04.01.2008
09:55
[39]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

No działa, ale nie do końca.
Cóż, dzięki.
Poszukam innej skórki ^^

04.01.2008
11:50
[40]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

To może i ja się podepnę pod wątek z banalnym pytaniem.

mam podstawową wersję, bez żadnych modów i taka mi wystarczy, tylko jedna rzecz mnie wkurza, mianowicie mam coś takiego jak na screenie i w zaznaczonym oknie pojawiają się informacje o utworze, który zaznaczę, a chciałbym, by pokazywało się to, co aktualnie leci...bo teraz jest tak, że utwory się losują, ale playlista nie "skacze" i żeby zobaczyć co leci, muszę ją przewijać i szukać znaczka "play" obok utworu...

Więc może mi ktoś powiedzieć, co zrobić/ściągnąć by w tym okienku pojawiały się informacje o aktualnym utworze?


Foobar2000 - żałosne, ale - Pomocy - brutu
04.01.2008
12:15
[41]

wishram [ lets dance ]

Masta - - > rzeczywiście można zmienić, tylko zmienia na wygląd całkowicie podstawowy (jak z wersji 0.9.3) , po instalacji foobara 0.9.5 i włączeniu go, wyskakiwało okienko w którym można było wybrać jak ma wygladać, można było zmienić kolor itp.. tak, żeby na przykład foobar wyglądał jak ten z postu brutu [40] . Jak teraz zmienić wygląd?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.