GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Składamy komputer

02.01.2008
16:51
smile
[1]

bedeq [ Junior ]

Składamy komputer

Witam wszystkich
Chcem złożyć kompa i szukam porady
ASUS P5N-E SLI
INTEL CORE 2 DUO E6750 2,66GHz
GeForce 8800 GTS 320MB/320bit
OCZ DDR2 CL4 800MHz 2GB 2x1GB Platinum Revision 2
reszte mam
Chodzi mi konkretnie o gry czy bede mógł grac na najnowszych grach na pełnych detalach bo do internetu i ogladania filmów to napewno wystarczy
co byscie zmienili a co odradzili i czy byłby kontabilny
pozdrawiam bedeq

02.01.2008
16:53
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

8800 GT zamiast GTS (szczegolnie 320mb)

02.01.2008
17:21
[3]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Uściślijmy
8800 GT 512 mb

Niemniej skoro postanowiłeś kupić 8800 GTS 320 to i 8800 GTS 512 kosztuje podobnie a nawet taniej. Różnica w wydajności w porównaniu z propozycją wysiaka wprawdzie nie powalajaca (ale JEST) natomiast znacząca do modelu z 320 a także i 640.

02.01.2008
18:25
[4]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Do gier grafa jest za słaba. Zmień na GF8800GT, albo jak ci styknie kasy, to na jeszcze lepszego GF8800GTS 512

02.01.2008
18:58
[5]

bedeq [ Junior ]

czy morze byc PALIT 8800GT 512MB/256bit

02.01.2008
19:03
[6]

k4m [ Konsul ]

plagiat! :)

02.01.2008
19:09
smile
[7]

harald807 [ Centurion ]

Jako kartę graficzną poleciłbym - Radeon 3870 512MB GDDR4.

02.01.2008
19:13
[8]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

bedeq

Może. Te pality są chyba nawet kręcone. Chociaż ja osobiście nie mam zaufania do tej marki, ale to mało istotne. Tak czy inaczej powinieneś we wszystko pograć. Ale... u mnie na GTS 8800 512 taki Crysis na fulu chodzi po 20 parę fps. Mnie to nie wadzi, bo nie będę w niego grał - pozyczyłem aby zobaczyć. Jeśli jednak jesteś miłosnikiem FPS to szarpnij sie na 8800 GTS 512 właśnie.

02.01.2008
21:36
[9]

bedeq [ Junior ]

teraz to juz sam niewiem czy gt czy gts ale napewno 512 a firma mi sie wydaje ze asus bedzie dobry

03.01.2008
11:20
[10]

bedeq [ Junior ]

czytałem troch inne fora i pisza ze gts ma wiecej pamieci od gt i ze lepiej pracuje na wyzszych rozdzielczosciach to morzna sie chyba skusic

03.01.2008
11:22
[11]

Regis [ ]

morzna sie chyba skusic

Skuś się najpierw na słownik ortograficzny...

03.01.2008
11:40
[12]

camelx [ Pretorianin ]

8800GT + słownik - polecam !

03.01.2008
11:49
[13]

Randone [ Generaďż˝ ]

Tez polecam Radeon 3870 512MB tym bardziej, ze cena spadla do 700 pln - Allegro

03.01.2008
12:42
[14]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

bedeq

Musisz rozpoznać swoje potrzeby i możliwosci finansowe.
W obecnej chwili najlepszy przelicznik możliwosci/opłacalnośc ma 8800 GT 512, Ale jeśli grasz na 22/24' monitorze i głównie w RTS to może być niewystarczajaca. Wtedy albo jeśli juz 8800 GTS 512, albo wstrzymać się dwa - trzy miesiące do premiery Gf 9800/9600 GT. Tyle, że niewiele wiemy o cenach i możliwosciach tych kart.
Co do Radeonów nie wypowiadam się, czasem mają lepszy przelicznik opłacalności, ale nawet kiedy ATI była liderem zawsze miała kłopoty ze sterownikami. Z drugiej strony duże grono fanów świadczy, ze nie jest to taki wielki problem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.