GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sieć,udostępnianie problem.

02.01.2008
16:28
[1]

Tordelinek [ Centurion ]

Sieć,udostępnianie problem.

Mam taki problem z siecią chciałem coś udostępnić koledze ale on nie może wejść na moje miejsce sieciowe, a ja za to mogę do niego wejść.Można temu jakoś zaradzić ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.