
Viroxis [ Generaďż˝ ]
Program - głos z mikrofonu przez głośniki - poszukuje
Potrzebuje darmowego programu, dzięki któremu będę słyszał swój głos powiedziany do mikrofonu w głośnikach. Znajdę coś takiego? Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
używasz windowsa ? brawo
mogę zaoferować ci ten program za drobną opłatą w natychmiastowym tempie tylko wpłać kasę ...
ustawienia dzwięku - mikrofon ... odznacz "wycisz"