GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program - głos z mikrofonu przez głośniki - poszukuje

02.01.2008
16:23
smile
[1]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

Program - głos z mikrofonu przez głośniki - poszukuje

Potrzebuje darmowego programu, dzięki któremu będę słyszał swój głos powiedziany do mikrofonu w głośnikach. Znajdę coś takiego? Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję.

02.01.2008
16:24
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

używasz windowsa ? brawo
mogę zaoferować ci ten program za drobną opłatą w natychmiastowym tempie tylko wpłać kasę ...

ustawienia dzwięku - mikrofon ... odznacz "wycisz"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.