.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
Zmienne IP
Witam. mam neo0strade. Wiecie jak mogę zmienić sobie ip?
rrrr [ Euro 2008 Watcher ]
Rozłącz i połącz się jeszcze raz
Narmo [ nikt ]
Rozłącz się i połącz jeszcze raz
Kisiel1992 [ Pretorianin ]
W neostradzie przy każdym połączeniu z internetem masz inne IP
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
aha. dzieki za info