GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybor LCD od 30 cali

02.01.2008
16:18
[1]

zym.it [ Legionista ]

Wybor LCD od 30 cali

Witam serdecznie, mam maly problem caly czas sie zastanawiam ktore wybrac monitory lcd 30 cali do peceta, tunera FERGUSONA HF 8900 HD i konsola PS3?

Czy to jest dobry wybor:

1. Dell 3007WFP HC tylko nie wiem czy ma wyjscia-wejscia HDMI i czy to matryca S-PVA?
2. EIZO FlexScan SX3031W-H

Pozdrawiam

02.01.2008
16:27
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

nie znam firmy eizo więc DELL

02.01.2008
16:28
[3]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

DELL

02.01.2008
16:37
[4]

cioruss [ oko cyklopa ]

nie znam firmy eizo więc DELL --> gdzie jest emotka: opadajace rece??

zym.it -> zastanow sie lepiej, czy Twoj pc pociagnie natywna rozdzielczosc monitora: 2560 × 1600 (ps3 z pewnoscia nie).
ogladanie materialu skalowanego w gore to generalnie porazka, srednio polecam.

brakiem wejsc hdmi sie nie przejmuj, sa odpowiednie przejsciowki hdmi->dvi

02.01.2008
16:43
[5]

zym.it [ Legionista ]

cioruss -> dzieki za informacje, mam slaby komputer wiec mozna ustawic 1280x1024, a do ps3 i tuner wystarczy mi 1080p HD, wiec nie musze ustawic az 2560 × 1600 tylko wazne dla mnie 30 cali LCD do filmow dvd czy HD

02.01.2008
16:55
[6]

cioruss [ oko cyklopa ]



tutaj masz szybki test.


mowiac szczerze czegos tutaj nie rozumiem. wybrales dwa monitory, ktore kosztuja ponad 2000Euro jednoczesnie oferujac rozdzielczosc ponad 2x wieksza jak 1080p - czy nie latwiej i efektywniej bedzie kupic >30" LCD TV i 24" do kompa?

02.01.2008
17:03
[7]

darek_dragon [ 42 ]

Zastanów się, czy nie kupić po prostu telewizora LCD Full HD 32". Upewnij się tylko, że potrafi wyświetlić obraz z komputera bez overscanu (dot-to-dot).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.