GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto ma pomysł na fajnom przerubke?? napisze o tym na youtube

02.01.2008
16:07
smile
[1]

danio 56 [ Legionista ]

kto ma pomysł na fajnom przerubke?? napisze o tym na youtube

kto ma pomysł na fajnom przerubke?? napisze o tym na youtube na poczontku niech da gg prosze ta przeruba dotyczy gta san andreas

02.01.2008
16:09
[2]

pr0_gamer [ Konsul ]

Najpierw solidnie przestudiuj słownik ortograficzny...

przerubke - przeróbkę
fajnom - fajną
poczontku - początku

02.01.2008
16:09
smile
[3]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Widząc twój poziom od razu mówię: to będzie żałosne.

02.01.2008
16:10
[4]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

słownik, słownik i jeszcze raz słownik ;)

02.01.2008
16:17
[5]

siwy346 [ Gamepad ]

lol 3000 słownik

02.01.2008
16:23
[6]

viesiek [ Legend ]

pżepraszam, ale nie mam pomysła na fajnom przerubke :/

02.01.2008
16:23
[7]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

Widać juniorską krew...

Ups... Hipokryta za mnie

02.01.2008
16:24
smile
[8]

danio 56 [ Legionista ]

ej no sorka ale ja pisze w pośpiechu bo pisze na skype z trzema osobami na gg pięćoma a na tlenie z jednom to jak mam pisać dokładnie bo dokładnie to jest dziewięć osub cholera jak nie ot nie prosić sei niebede

02.01.2008
16:25
[9]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

danio 56 ==> kóp se musk, chłopie,
(napisałem to w twoim języku, może zrozumiesz)

02.01.2008
16:26
[10]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

o boze dziecko daj juz spokoj, powiedz juz ze jestes "dyzlektykiem" i wszyscy beda zadowoleni

02.01.2008
16:26
[11]

Forageriss [ Pretorianin ]

pośpiech pośpiechem poprawność językowa poprawnością językową. BTW uwielbiam tego typu tłumaczenia :D

02.01.2008
16:26
smile
[12]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a ja piszę nogą i to cudzą, i nie robię błędów

02.01.2008
16:27
[13]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

jak hceż robić jak ty dobże ortografj nie znarz ;p

02.01.2008
16:27
[14]

Veriqs [ RASENGAN ]

ja ci mogem pomuc zrobić fajnom przerubke poniewarz ómiem robić

02.01.2008
16:27
smile
[15]

viesiek [ Legend ]

dlaczego wszyscy tłumaczą to zawsze tak samo? "pośpiechem"?

02.01.2008
16:28
[16]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Mazio, a przecinek przed i to nie błąd? A! :P

02.01.2008
16:28
[17]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

viesiek masz na mysli pociag? w sumie to ma sens ej no sorka ale ja pisze w pośpiechu - on jest teraz w pociagu pospiesznym :)

02.01.2008
16:30
smile
[18]

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]

obejrz sobie kilka czesci pakera na youtube (zwlaszcza 3) to zobaczysz co to znaczy fajna przeróbka. Jaką przeróbkę? Nie wiem. Na pewno staraj sie robic smieszne teksty (bez przeklenstw). Wtedy dam ocene 5. Niestety wiekszosc osob na youtubie z przerobek gta strasznie duzo wklada glupie przeklenstwa.

02.01.2008
16:31
[19]

shame_on_you [ trainspotting ]

Właśnie, w pośpiechu pisze się bardzo trudno. Co innego w tramwaju.

02.01.2008
16:32
[20]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Na przerubke nie mam pomysłu :)
Słownik!

02.01.2008
16:32
[21]

Synchro [ Centurion ]

jak nie umiesz pisać, to pisz w wordzie i nie będzie tego typu problemów. pisanie bez ogonków to może i jest pisanie z pospiechem, ale napi***alnie ortami to inna sprawa. Taka pisownia to sadyzm dla osoby czytającej.

02.01.2008
16:38
[22]

siekator [ Król Rybak ]

Ty tak specjalnie?
kto ma pomysł na fajnom przerubke?? napisze o tym na youtube na poczontku niech da gg prosze ta przeruba dotyczy gta san andreas


kto ma pomysł na fajnom  przerubke?? napisze o tym  na youtube - siekator
02.01.2008
16:38
smile
[23]

SanthiX [ Almost Saint ]

Mazio, a przecinek przed i to nie błąd? A! :P



Nie stawiamy przecinka przed następującymi spójnikami: albo, ani, bądź, czy, i, lub, ni, oraz, tudzież. Uwaga! Jeżeli jednak takie spójniki się powtarzają, stawiamy przecinek przed drugim i ewentualnie przed następnym członem zdania, który zaczyna się od tego spójnika.

02.01.2008
16:39
smile
[24]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

siekator-> Czy mógłbyś nie wklejać obrazków swojej roboty? Proszę.

02.01.2008
16:50
smile
[25]

siekator [ Król Rybak ]

dr. Acula ---> Nawet nie wiesz jak mnie za to drażnią tacy jak ty. Może to zabrzmi dziecinnie, ale mogę robić co mi się żywnie podoba i to, że nie korzystam z obrazków (kurde, nie pamiętam nazwy serwisu), w których oczywiście są bardzo zabawne zdania, nie spowoduje, że przestanę to robić. A ty przestań uważać się za jakiś filar i bosa tego forum, bo taki nie jesteś i taką postawą tego nie osiągniesz, podobnie jak reszta frajerów, którzy chcą się dowartościować poprzez forum.

spoiler start
Tak, wiem udaje mądrego :/
spoiler stop



EDIT:
Aby nie było oftopa:
Twój poziom byłby idealny do ogólnej rozpierduchy z wykorzystaniem ivony.

02.01.2008
16:53
smile
[26]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Dzięki SanthiXie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.