GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Palenie w miejscach publicznych

02.01.2008
16:04
smile
[1]

Forageriss [ Pretorianin ]

Palenie w miejscach publicznych

Ciekaw jestem jak to jest z paleniem w miejscach publicznych. Doszły mnie słuchy ze coś ma sie zmienić po nowym roku. Jak to w końcu jest teraz można palić tylko w domu?

02.01.2008
16:05
[2]

Veriqs [ RASENGAN ]

Ja widze dużo osób co pali w miejscach publicznych....

02.01.2008
16:05
[3]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Nie, można jarać wszędzie(w praktyce).

02.01.2008
16:05
[4]

Kurdt [ Legend ]

Przechodziłem dzisiaj rano z fajkiem pod komisariatem policji i mnie nie zastrzelili, więc chyba nie.

02.01.2008
16:06
[5]

pr0_gamer [ Konsul ]

Ponoć istnieje w sejmie taki projekt, w którym zakłada się iż nie można palić na przystankach autobusowych, ale czy dotyczy to także innych miejsc - nie wiem.

IMO powinni w ogóle zabronić tego świństwa...

02.01.2008
16:10
[6]

Mortan [ ]

Debilizmu powinni zabronic najpierw :] albo nie ciagnac kasy z papiersosów do budeztu skoro takie niedobre :>

Na przystanakach nie mozna palic, ale to zalezy od miast, i nie wszedzie chyba obowiazuje.

02.01.2008
16:14
[7]

pr0_gamer [ Konsul ]

Mortan [ ]
Debilizmu powinni zabronic najpierw :] albo nie ciagnac kasy z papiersosów do budeztu skoro takie niedobre :>

- Niech najpierw wezmą się za papierosy, bo z debilizmem może być niemały problem.

02.01.2008
16:15
smile
[8]

Mortan [ ]

A przepraszam bardzo papierosy to jakis duzy problem ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.