
Forageriss [ Pretorianin ]
Palenie w miejscach publicznych
Ciekaw jestem jak to jest z paleniem w miejscach publicznych. Doszły mnie słuchy ze coś ma sie zmienić po nowym roku. Jak to w końcu jest teraz można palić tylko w domu?
Veriqs [ RASENGAN ]
Ja widze dużo osób co pali w miejscach publicznych....
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
Nie, można jarać wszędzie(w praktyce).
Kurdt [ Legend ]
Przechodziłem dzisiaj rano z fajkiem pod komisariatem policji i mnie nie zastrzelili, więc chyba nie.
pr0_gamer [ Konsul ]
Ponoć istnieje w sejmie taki projekt, w którym zakłada się iż nie można palić na przystankach autobusowych, ale czy dotyczy to także innych miejsc - nie wiem.
IMO powinni w ogóle zabronić tego świństwa...
Mortan [ ]
Debilizmu powinni zabronic najpierw :] albo nie ciagnac kasy z papiersosów do budeztu skoro takie niedobre :>
Na przystanakach nie mozna palic, ale to zalezy od miast, i nie wszedzie chyba obowiazuje.
pr0_gamer [ Konsul ]
Mortan [ ]
Debilizmu powinni zabronic najpierw :] albo nie ciagnac kasy z papiersosów do budeztu skoro takie niedobre :>
- Niech najpierw wezmą się za papierosy, bo z debilizmem może być niemały problem.

Mortan [ ]
A przepraszam bardzo papierosy to jakis duzy problem ?