GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zaliczka na studniowke

02.01.2008
16:02
[1]

matejjj [ Centurion ]

zaliczka na studniowke

hej, czy jak ktos wplacil zaliczke na studniowke (100 zl) i sie rozmyslil to moze dostac jej zwrot? jesli tak to po jakim czasie? za 2 tyg. mam impreze, ale okazalo sie, ze najlepsi kumple nie ida a sam z jedna kolezanka nie zamierzam isc. dzieki

02.01.2008
16:03
smile
[2]

Co to za utwór ? [ Konsul ]

gay ? ;P

02.01.2008
16:03
smile
[3]

Loon [ Panicz ]

jak mozna nie isc na wlasna studniowke?

02.01.2008
16:03
[4]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Mówi się, że podobno idzie się dla siebie a nie dla innych. W końcu to Ty będziesz tańczyć z koleżanką czy inni?
Taki mały off-top:)
Przecież nikt Ci tu nie powie tak/nie. Po prostu idziesz do sekretariatu szkoły czy gdzie tam i pytasz.

Zaliczka to nie zadatek:) Poza tym żeby się kłócić od strony prawnej...zapytają czy masz kwitek że wpłaciłeś tyle a tyle.

02.01.2008
16:05
[5]

PAWLAK91 [ Chor��y ]

n/c.

A ci nie pasuje ?! Jeżeli jesteś umówiony z koleżanką to pomyśl jak ona sie poczuje..

02.01.2008
16:06
[6]

matejjj [ Centurion ]

nie, po prostu zostana sami debile i sila rzeczy bede mial z tymi brudasami stolik a nawet bawil sie z nimi czego nie zniose. liczylem na kilka osob z partnerkami, ale sie rozmyslili.

loon, jak sie chodzi do technikum (a w zasadzie zawodowki - niestety reszta to goscie z technikum i zawodowki, typowa dresiarnia) - mozna :P to zadna specjalna impreza, wiekszosc postrzega to jaka zwykla bibe, zaloze sie ze polowa z nich w ogole nie dotrze. nie ide tam dla nich, jasna sprawa, ale bez moich ziomow nie bedzie zabawy i tyle w tym temacie. z partnerka to moge isc do dobrego klubu i wyjdzie lepiej oraz taniej. za studniowe mialem placic 300 zl dlatego, ze beda super kumple i super impreza. jak mam isc z jedna dupa na impreze za 300 zl to podziekuje.

maviozo, chodzilo mi od strony prawnej, zebym mial podporke w budzie bo wiesz jak gadam z wychowawca to 'nie ma mowy' zalezy mu zebym szedl.

pawlak, z kolezanka jestem umowiony na "dam ci znac tydzien wczesniej". nic laska nie straci :P

02.01.2008
16:06
smile
[7]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

nie bierz zaliczki ! zalicz kolezanke !

02.01.2008
16:07
[8]

Narmo [ nikt ]

nwm

02.01.2008
16:08
[9]

matejjj [ Centurion ]

narmo, technikum/zawodowa.

02.01.2008
16:10
[10]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Czas się skończył. Poszukaj na forach prawnych.
Zaliczka a zadatek to nie to samo. Wg tego co ja wiem to zaliczkę powinni zwrócić, zadatku nie.

Kiedy ja podpisuję z klientem umowę, mam klauzulkę z treścią że zadatku w przypadku rezygnacji zamawiającego nie zwraca się.

02.01.2008
16:14
[11]

Hakim [ Complete ]

Musisz po prostu porozmawiać z osobami, które organizują.
Moga być problemy, jeśli już ponieśli jakieś opłaty za organizację.

02.01.2008
16:20
[12]

matejjj [ Centurion ]

maviozo, dzieki.

hakim dzieki, zobaczymy co powiedza.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.