Taikun. [ NINTENDO ]
u mnie wyskoczyła Jessica Alba nago
Kurdt [ Legend ]
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Google jak Google, ale co ja na YouTubie znalazłem!
Taikun. [ NINTENDO ]
Taikun. KŁAMCA !!
Ale wiesz jak podskoczyły statsy słowa Taikun ? :p
psiuniek [ Konsul ]
U mnie wyskoczyły małe śliczne psiaczki :)

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Ja na YT znalazłem mnóstwo filmów związanych ze StarCraftem. Przypadek?
NyyKo [ Generaďż˝ ]
up up !!!!!!one!!on!!!!!!!!!
shame_on_you [ trainspotting ]
Jakiś facet...wykorzystujący owcę :|

Faxi0r [ Pretorianin ]
Same fotki z tematów na GOLu tam gdzie pisałem

PJanek [ Pretorianin ]
Oczywiście pan z pierwszego zdjęcia to ja ;]

Kompo [ Legend ]
Śladem Mephistophelesa.

Ekologok [ Pretorianin ]
no prosze pistolety nazwane na moją cześć xD,gra i Rybka xD hhahahahahaha

.: Veron :. [ Pretorianin ]
.: Veron :. - Wyszukiwarka Grafiki Google <<-- :D Hehe

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ŻulaS [ Pretorianin ]
DarthNerever [ Pretorianin ]
Same z gola :]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Nic ciekawego ...

glen dżonson [ mistrz IBF ]
ani jednego wyrazu nie wyszukało
no ale jest tylko jeden glen dżonson na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puchciol [ Pretorianin ]
lol Puchcioł heheh xD
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Ja jestem chyba jedynym bblackk102 w necie. Wszedzie tylko rzeczy, ktore ja wrzucilem lub gdzie ja napisalem. :P
PatriciusG [ pink floyd ]
z 3 razy mój avarar, klaymman, mechaniczna pomarańcza, sanitarium...

Puchciol [ Pretorianin ]
Volk--------> rzeczywiście, bardzo miłeheheheh

*_*Cypriani [ White Trash ]
Meph ---> fikasz??? ;d UWAGA! Adults Only!
Btw.

Tenshay [ co znowu? ]
u mnie jakieś ryby i X360 wyskakuje xP
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
mi wypadly jakieś screny z tibii i najszybszy samochód świata a w sieć kilka postów na GOLu

bikero [ -bitpie- ]
zgadnij co u mnie wyskoczylo :)
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Szympans? :P
Gasto [ Pretorianin ]
moja mam dobrego mi nicka wybrala:) no szansa na przyszlosc
Anihillus [ Konsul ]
Heh 3 strony screenów z watków GOLa, do których wpisywałem się. Poza tym avatary, których kiedyś używałem. Nawet Kira jest :o
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
Jest się tym fanem SW :D