GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ferie zimowe :)

02.01.2008
15:42
smile
[1]

Cor_Angar [ Legionista ]

Ferie zimowe :)

Którego macie ferie zimowe ? :) Gdzie je spędzicie ? :)

02.01.2008
15:43
smile
[2]

raper741 [ Legend ]

14-28 stycznia (Województwo Śląskie)

Ten wolny czas spędzę w domu. Pewnie spotkam się ze znajomymi, ale nigdzie nie wyjeżdżam. Ferie są, aby odpocząć i mam zamiar spać do późna :)

02.01.2008
15:43
[3]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Lubelskie - czyli pierwsi :) Jak zwykle - w domu (najlepiej).

02.01.2008
15:43
[4]

Veriqs [ RASENGAN ]

Ja mam 11 czy tam 14 stycznia :) Województwo Lubelskie

02.01.2008
15:44
smile
[5]

kamil2801 [ Centurion ]

Śląskie czyli pierwsi !! ;p najprawdopodobniej w domu :)

02.01.2008
15:45
[6]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

ja mam na końcu w lutym jakos :/

02.01.2008
15:46
[7]

noname89 [ Bez Imienia ]

11-23 luty (jakoś tak)

02.01.2008
15:51
smile
[8]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

haha :)
Ja mam najlepiej bo od 26 do 11 czyli w samiutkim środku :P

Siedzę w domu bo co mam robić w Zakopanym ... jak ludzi multum... może gdzieś w góry pójdę na narty, ale na jakąś pustą trasę ... na narty to wybieram się jutro czy pojutrze bo pusto ...

02.01.2008
16:19
[9]

lukigno [ ...Pointman... ]

Ja mam jakoś około 20 stycznia....i jak zwykle....spędzę te ferie...w domu...

02.01.2008
16:20
[10]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

Ministerstwo Edukacji Narodowej podało terminy przyszłorocznych ferii zimowych. 2-tygodniowa przerwa w zajęciach nastąpi między 12 stycznia a 24 lutego.

Jako pierwsi ferie zimowe - od 12 do 27 stycznia - będą mieć uczniowie z województw: lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego.

Tydzień po nich - 19 stycznia rozpoczną ferie uczniowie z woj. podlaskiego. Będą oni odpoczywać do 3 lutego. ( Tak tak to ja )

Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Od 9 do 24 lutego odpoczywać będą uczniowie z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

02.01.2008
16:20
[11]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

ChGW
Po sesji pewnie tydzień będzie :P

02.01.2008
16:21
[12]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego

To ja ^^

02.01.2008
16:21
smile
[13]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

od 25.01 - całe dwa tygodnie na nartach ;-)

02.01.2008
16:21
[14]

DarthNerever [ Pretorianin ]

U nas chyba 8 lutego się zaczynają, a spędze je pewnie w domu

02.01.2008
16:25
[15]

viesiek [ Legend ]

ledwo świąteczne się skończyły, a wy już o zimowych :p ja mam za 3 tygodnie - 24 bodajże :)

02.01.2008
16:25
smile
[16]

cycu2003 [ Legend ]

Ferie mam na samym końcu :/ a na dzien dzisiejszy nie wiem co będe robić za miesiąc

02.01.2008
16:26
[17]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

viesiek - a część z nas będzie miała ferie już za tydzień ... eeh

02.01.2008
16:27
[18]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: wielkopolskiego.

02.01.2008
16:36
[19]

Kozi89 [ Senator ]

Ja mam jako pierwszy. 14 zaczynam. I wcale sie z tego nie cieszę :\ W ostatni weekend ferii mam premierę nowego HP i będę musiał gonić z czytaniem zamiast pomalutku delektować sie przez ferie.

02.01.2008
16:37
[20]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Od 26 stycznia do 10 lutego. To będą bardzo ciężkie 3 tygodnie do ferii ;)

02.01.2008
16:39
smile
[21]

Lolter [ Totally ]

Na końcu mam.Będę odpoczywał i bawił się.

02.01.2008
16:41
[22]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Podlaskie ;) 19.01-3.02.

Uff tylko 2 tygodnie do szkoły.

02.01.2008
16:43
[23]

tomekcz [ Polska ]

Od 14 stycznia(mazury), będę w domu, bo mam zamiar napisać pracę maturalną z polskiego. A na zakończenie ferii 100-dniówka :D

02.01.2008
16:45
[24]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

26 stycznia do 10 lutego


świętokrzyskie

02.01.2008
16:48
[25]

Eckity [ Konsul ]

Terminy ferii zimowych 2008 roku

14 – 26 stycznia 2008 r.:
Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie,
Śląskie, Warmińsko-Mazurskie

21 stycznia - 2 lutego 2008 r.:
Podlaskie.

28 stycznia - 9 lutego 2008 r.:
Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie,
Małopolskie, Świętokrzyskie,
Wielkopolskie

11 - 23 lutego 2008 r.:
Dolnośląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie

28 stycznia - 9 lutego 2008 r.:


02.01.2008
16:55
smile
[26]

gruby300 [ Pretorianin ]

14-26 WOJEWÓDZTWO warmińsko-mazurskie chyba w domu ale chyba do kogoś pojade

02.01.2008
16:56
[27]

|kszaq| [ Senator ]

Od godz. 16 11 stycznia.

Jadę na narty.

02.01.2008
17:00
[28]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Opolskie, na końcu - Panowie, przecież my mamy najlepiej! Teraz pochodzimy, pochodzimy, oni się będą cieszyć - Ho, ho, do szkoły a ja będę spał. Tylko, że jak oni pójdą do szkoły, to my będziemy sobie drzemać i śmiać się im w twarz. Dlatego ferie wolę na końcu.

02.01.2008
17:00
[29]

reksio [ Q u e e r ]

Nie mam ferii. Jest tylko sesja i następny semestr.

02.01.2008
17:02
[30]

Sihill [ Chor��y ]

11-23 luty :| najpóźniej...

02.01.2008
17:03
[31]

Sage [ Konsul ]

28 Stycznia

W domu i z koleżankami :)

02.01.2008
22:01
[32]

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]

11-24 luty woj.łódzkie czyli najpóźniej...

02.01.2008
22:02
[33]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

11-23 Luty mam bo mieszkam w Sieradzu, czyli województwo łódzkie

02.01.2008
22:03
smile
[34]

gofer [ tifoso ]

21 lub 22 stycznia mam jeden jedyny egzamin, a potem trzy tygodnie wolnego :D

02.01.2008
22:04
smile
[35]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Ueh, jestem wyjątkowy ]:-> Oczywiście woj. Podlaskie, doczekać sie nie mogę.


s1ntex ---> W sumie ja mogę powiedzieć tak samo, ty będziesz na końcu stycznia chodził, a ja hahahahahah ]:->

02.01.2008
22:04
smile
[36]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

moje 'ferie' w tym roku to firmowy kick-off w austrii, w kaprun pod koniec stycznia. sie bedzie dzialo.. jakas nudna konferencja a pozniej 5 dni snowboardowania i picia (to drugie juz mniej) :)

02.01.2008
22:06
[37]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Ja zaczynam za 3 tygodnie. I pewnie bede siedzial w domu :)

02.01.2008
22:07
smile
[38]

Volk [ Senator ]

Zalezy od wynikow sesji.

02.01.2008
22:51
smile
[39]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

W domu, będę odpoczywał, bo do końca 1 semestru zostało jeszcze parę dni i muszę nadrobić zaległości, więc potem będę się opier... :P

02.01.2008
22:52
[40]

boskijaro [ Senator ]

Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Jak zwykle w domu, będę sie byczyć przed kompem ;)

03.01.2008
06:53
[41]

|kszaq| [ Senator ]

A u mnie semestr się już skończył w połowie grudnia.

03.01.2008
06:59
[42]

Łyczek [ Legend ]

11 - 23 lutego ... Najpóźniej ale to nic. Spędzam w Warszawie.

03.01.2008
07:08
[43]

frer [ God of Death ]

Ferie nie istnieją, istnieje tylko sesja... ;)

03.01.2008
07:11
[44]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

Od 9 do 24 lutego odpoczywać będą uczniowie z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

03.01.2008
08:58
[45]

mjuzik96 [ Konsul ]

14 - 28 grudnia woj. Pomorskie

03.01.2008
10:23
[46]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ja mam od 13 do 21 lutego jeśli dobrze pamiętam

03.01.2008
11:04
smile
[47]

djforever [ Senator ]

Ja mam 9-23.02 i się bardzo cieszę. Najgorzej mają Ci pierwsi- nie dość, że się rozleniwicie po takiej ilości wolnego, to potem musicie bez przerwy zaiwaniać, aż do rekolekcji wielkanocnych. A my? Pomęczymy się troszkę i potem będziemy się bardziej cieszyć z wolnego. Rekolekcje też mamy zaraz po feriach, potem Wielkanoc (23.03 w tym roku :o). No żyć nie umierać :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.