
Cor_Angar [ Legionista ]
Ferie zimowe :)
Którego macie ferie zimowe ? :) Gdzie je spędzicie ? :)

raper741 [ Legend ]
14-28 stycznia (Województwo Śląskie)
Ten wolny czas spędzę w domu. Pewnie spotkam się ze znajomymi, ale nigdzie nie wyjeżdżam. Ferie są, aby odpocząć i mam zamiar spać do późna :)
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Lubelskie - czyli pierwsi :) Jak zwykle - w domu (najlepiej).
Veriqs [ RASENGAN ]
Ja mam 11 czy tam 14 stycznia :) Województwo Lubelskie

kamil2801 [ Centurion ]
Śląskie czyli pierwsi !! ;p najprawdopodobniej w domu :)
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
ja mam na końcu w lutym jakos :/
noname89 [ Bez Imienia ]
11-23 luty (jakoś tak)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
haha :)
Ja mam najlepiej bo od 26 do 11 czyli w samiutkim środku :P
Siedzę w domu bo co mam robić w Zakopanym ... jak ludzi multum... może gdzieś w góry pójdę na narty, ale na jakąś pustą trasę ... na narty to wybieram się jutro czy pojutrze bo pusto ...
lukigno [ ...Pointman... ]
Ja mam jakoś około 20 stycznia....i jak zwykle....spędzę te ferie...w domu...
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Ministerstwo Edukacji Narodowej podało terminy przyszłorocznych ferii zimowych. 2-tygodniowa przerwa w zajęciach nastąpi między 12 stycznia a 24 lutego.
Jako pierwsi ferie zimowe - od 12 do 27 stycznia - będą mieć uczniowie z województw: lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego.
Tydzień po nich - 19 stycznia rozpoczną ferie uczniowie z woj. podlaskiego. Będą oni odpoczywać do 3 lutego. ( Tak tak to ja )
Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.
Od 9 do 24 lutego odpoczywać będą uczniowie z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
ChGW
Po sesji pewnie tydzień będzie :P
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego
To ja ^^

Viroxis [ Generaďż˝ ]
od 25.01 - całe dwa tygodnie na nartach ;-)
DarthNerever [ Pretorianin ]
U nas chyba 8 lutego się zaczynają, a spędze je pewnie w domu
viesiek [ Legend ]
ledwo świąteczne się skończyły, a wy już o zimowych :p ja mam za 3 tygodnie - 24 bodajże :)

cycu2003 [ Legend ]
Ferie mam na samym końcu :/ a na dzien dzisiejszy nie wiem co będe robić za miesiąc
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
viesiek - a część z nas będzie miała ferie już za tydzień ... eeh
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: wielkopolskiego.
Kozi89 [ Senator ]
Ja mam jako pierwszy. 14 zaczynam. I wcale sie z tego nie cieszę :\ W ostatni weekend ferii mam premierę nowego HP i będę musiał gonić z czytaniem zamiast pomalutku delektować sie przez ferie.
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Od 26 stycznia do 10 lutego. To będą bardzo ciężkie 3 tygodnie do ferii ;)

Lolter [ Totally ]
Na końcu mam.Będę odpoczywał i bawił się.
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Podlaskie ;) 19.01-3.02.
Uff tylko 2 tygodnie do szkoły.
tomekcz [ Polska ]
Od 14 stycznia(mazury), będę w domu, bo mam zamiar napisać pracę maturalną z polskiego. A na zakończenie ferii 100-dniówka :D
Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]
26 stycznia do 10 lutego
świętokrzyskie
Eckity [ Konsul ]
Terminy ferii zimowych 2008 roku
14 – 26 stycznia 2008 r.:
Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie,
Śląskie, Warmińsko-Mazurskie
21 stycznia - 2 lutego 2008 r.:
Podlaskie.
28 stycznia - 9 lutego 2008 r.:
Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie,
Małopolskie, Świętokrzyskie,
Wielkopolskie
11 - 23 lutego 2008 r.:
Dolnośląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie
28 stycznia - 9 lutego 2008 r.:

gruby300 [ Pretorianin ]
14-26 WOJEWÓDZTWO warmińsko-mazurskie chyba w domu ale chyba do kogoś pojade
|kszaq| [ Senator ]
Od godz. 16 11 stycznia.
Jadę na narty.
s1ntex [ Generaďż˝ ]
Opolskie, na końcu - Panowie, przecież my mamy najlepiej! Teraz pochodzimy, pochodzimy, oni się będą cieszyć - Ho, ho, do szkoły a ja będę spał. Tylko, że jak oni pójdą do szkoły, to my będziemy sobie drzemać i śmiać się im w twarz. Dlatego ferie wolę na końcu.
reksio [ Q u e e r ]
Nie mam ferii. Jest tylko sesja i następny semestr.
Sihill [ Chor��y ]
11-23 luty :| najpóźniej...
Sage [ Konsul ]
28 Stycznia
W domu i z koleżankami :)
^Graczka^ [ Generaďż˝ ]
11-24 luty woj.łódzkie czyli najpóźniej...
rrrr [ Euro 2008 Watcher ]
11-23 Luty mam bo mieszkam w Sieradzu, czyli województwo łódzkie

gofer [ tifoso ]
21 lub 22 stycznia mam jeden jedyny egzamin, a potem trzy tygodnie wolnego :D

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
Ueh, jestem wyjątkowy ]:-> Oczywiście woj. Podlaskie, doczekać sie nie mogę.
s1ntex ---> W sumie ja mogę powiedzieć tak samo, ty będziesz na końcu stycznia chodził, a ja hahahahahah ]:->

cotton_eye_joe [ maniaq ]
moje 'ferie' w tym roku to firmowy kick-off w austrii, w kaprun pod koniec stycznia. sie bedzie dzialo.. jakas nudna konferencja a pozniej 5 dni snowboardowania i picia (to drugie juz mniej) :)
|LoW|Snajper [ Senator ]
Ja zaczynam za 3 tygodnie. I pewnie bede siedzial w domu :)

Volk [ Senator ]
Zalezy od wynikow sesji.

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
W domu, będę odpoczywał, bo do końca 1 semestru zostało jeszcze parę dni i muszę nadrobić zaległości, więc potem będę się opier... :P
boskijaro [ Senator ]
Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.
Jak zwykle w domu, będę sie byczyć przed kompem ;)
|kszaq| [ Senator ]
A u mnie semestr się już skończył w połowie grudnia.
Łyczek [ Legend ]
11 - 23 lutego ... Najpóźniej ale to nic. Spędzam w Warszawie.
frer [ God of Death ]
Ferie nie istnieją, istnieje tylko sesja... ;)
KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
Od 9 do 24 lutego odpoczywać będą uczniowie z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.
mjuzik96 [ Konsul ]
14 - 28 grudnia woj. Pomorskie
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ja mam od 13 do 21 lutego jeśli dobrze pamiętam

djforever [ Senator ]
Ja mam 9-23.02 i się bardzo cieszę. Najgorzej mają Ci pierwsi- nie dość, że się rozleniwicie po takiej ilości wolnego, to potem musicie bez przerwy zaiwaniać, aż do rekolekcji wielkanocnych. A my? Pomęczymy się troszkę i potem będziemy się bardziej cieszyć z wolnego. Rekolekcje też mamy zaraz po feriach, potem Wielkanoc (23.03 w tym roku :o). No żyć nie umierać :)