
$ LoWcA $ [ Junior ]
NIe mopge grac w sieci " gra Chrom "
Witam mam taki problem z chromem ze nie moge pograc w multiplayera tzn ze nie chca mi sie wczytywac mamy moze juz ktos sie spotkal z czyms takim PROSZE O POMOC!!!!!
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Chrom? Fajna ta przygodówka?

$ LoWcA $ [ Junior ]
no wiem ze fajna jest:)tylko chodzi o to ze nie moge pograc w sieci bo zadko sie zdaza zeby ,i sie wgrala jakas mapa moze bys kolego mi cos doradzil!!!!!!!!
$ LoWcA $ [ Junior ]
CZy ktos zaglada tutaj!!!!!!!!
mirencjum [ operator kursora ]
To jest pełny tytuł gry? Nie mogę w encyklopedii znaleźć takiej gry. Może "Chrome"?
$ LoWcA $ [ Junior ]
zle napisalem tytul jest to" Chrome "
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Nie prawda. Napisałeś "Chrom":gra Chrom, jak mam być dokładny.