GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NIe mopge grac w sieci " gra Chrom "

02.01.2008
15:36
smile
[1]

$ LoWcA $ [ Junior ]

NIe mopge grac w sieci " gra Chrom "

Witam mam taki problem z chromem ze nie moge pograc w multiplayera tzn ze nie chca mi sie wczytywac mamy moze juz ktos sie spotkal z czyms takim PROSZE O POMOC!!!!!

02.01.2008
15:41
[2]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Chrom? Fajna ta przygodówka?

02.01.2008
17:10
smile
[3]

$ LoWcA $ [ Junior ]

no wiem ze fajna jest:)tylko chodzi o to ze nie moge pograc w sieci bo zadko sie zdaza zeby ,i sie wgrala jakas mapa moze bys kolego mi cos doradzil!!!!!!!!

03.01.2008
12:53
[4]

$ LoWcA $ [ Junior ]

CZy ktos zaglada tutaj!!!!!!!!

03.01.2008
12:57
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

To jest pełny tytuł gry? Nie mogę w encyklopedii znaleźć takiej gry. Może "Chrome"?

04.01.2008
10:35
[6]

$ LoWcA $ [ Junior ]

zle napisalem tytul jest to" Chrome "

04.01.2008
10:45
[7]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Nie prawda. Napisałeś "Chrom":gra Chrom, jak mam być dokładny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.