GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ściągnięcie czcionki - problem

02.01.2008
15:14
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

Ściągnięcie czcionki - problem

witam
potrzebuje ściągnąć czcionkę "Embassy". Ktoś wie skąd można? Będę wdzięczny

i ewentualnie pytanie nr2 - jak chce tej czcionki użyć to gdzie mam ją "wgrać"?

02.01.2008
15:15
[2]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Link:

Sciągasz czcionkę i kopiujesz ją do folderu w Panelu Sterowania o nazwie Czcionki lub Font

02.01.2008
15:17
[3]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Ad. 2. Plik z czcionką wgrywasz do katalogu \\Windows\Fonts\

02.01.2008
15:17
[4]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

rrrr - byłem na tej stronie, nie da sie ściagnac...

"Not Found

The requested URL /fonts/bitstream/embassy was not found on this server."

02.01.2008
15:20
[5]

graf_0 [ Nożownik ]

Jeśli ta strona nie działa to sprawdź za pomocą emula - wpisz po prostu nazwę pliku - emmbassy.ttf - może się znajdzie.
Możesz oczywiście ją także kupić -

02.01.2008
15:23
[6]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

John -> sprawdź mail.

02.01.2008
15:28
smile
[7]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

PAW666THESATAN - jeszcze nic nie ma, musze wyjsc w chaty, bede za godzinke, oby juz doszlo;)

02.01.2008
18:59
[8]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

dzieki PAW666THESATAN, zgrałem z poczty, wkleiłem do windows->fonts, ale co teraz? w wordzie lub w power poincie np. mi nie wykrywa tej czcionki...

02.01.2008
19:24
[9]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

John -> rozpakowałeś najpierw ? musisz mieć plik o rozszerzeniu *.ttf, wtedy kopiując do katalogu windows\fonts wyświetli się okienko "trwa instalowanie czcionki". Potem po prostu, np. w wordzie, wybierasz czcionkę z listy czcionek, a jeśli jej nie ma to zrób restart systemu.

Ewentualnie możesz spróbować zrobić tak jak napisał rrrr, ale to jest po prostu skrót do folderu windows\fonts.

02.01.2008
19:27
[10]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

PAW666THESATAN - rozpakowałem, skopiowałem do windows-fonts i już, nic nie wyświetliło sie...

02.01.2008
19:29
[11]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

To spróbuj zrestartować system. U mnie czcionka pojawiła się w wordzie zaraz po skopiowaniu jej do ww. lokacji, więc powinno być wszystko ok.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.