Garret Rendellon [ Pretorianin ]
Strona fantasy
Jak sie wam podoba ta strona? To strona brata. Dawno jej nie aktualizowal. Robil ja na probe.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Jak robił ją w 1996 roku to OK.
aliment [ Haraszo ]
Jedna ze słabszych, jakie widziałem od 1996 roku.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
E tam, za podobną stronę na początku liceum (10 lat temu) dostałem szóstkę z informatyki :)

Loon [ Panicz ]
Ja tu widzę specyficzny styl retro w wykonaniu chickenoma
Lara577 [ Konsul ]
Bardziej przypomina mi Diablo
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
up^^ :P albo Diablo II ale co go natchnęło na taką stronke o krasnalach:P