GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strona fantasy

02.01.2008
14:57
[1]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Strona fantasy

Jak sie wam podoba ta strona? To strona brata. Dawno jej nie aktualizowal. Robil ja na probe.

02.01.2008
14:58
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Jak robił ją w 1996 roku to OK.

02.01.2008
14:59
[3]

aliment [ Haraszo ]

Jedna ze słabszych, jakie widziałem od 1996 roku.

02.01.2008
15:00
[4]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

E tam, za podobną stronę na początku liceum (10 lat temu) dostałem szóstkę z informatyki :)

02.01.2008
15:01
smile
[5]

Loon [ Panicz ]

Ja tu widzę specyficzny styl retro w wykonaniu chickenoma

02.01.2008
15:14
[6]

Lara577 [ Konsul ]

Bardziej przypomina mi Diablo

02.01.2008
15:19
[7]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

up^^ :P albo Diablo II ale co go natchnęło na taką stronke o krasnalach:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.