devil07 [ Centurion ]
PSY
MÓWCIE CZY MACIE PSY. PISZCIE RASĘ NAZWĘ
OWCZAREK NIEMIECKI IMIĘ CINDY

Veriqs [ RASENGAN ]
Nie ale mam chomika który by powalił twojego psa :D

Garret Rendellon [ Pretorianin ]
Suka, rasa Beagle.
Harpia :) (w papierach miala harfa)
Lara577 [ Konsul ]
Typowy wilczur wabił się Maks,
wabił się bo już go nie ma:( a był z nami z dobrych 12 lat...

Qumen [ Pretorianin ]
Mialem dwa psy sznaucery miniaturki (Hektor i Hektor :P) oba zdechly ;((
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
Samiec Dalmatyńczyk imię Nero.
nutkaaa [ Panna B. ]
Dog Niemiecki Dante (w rodowodzie Kirkor Myśliwi Wodana).