GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PSY

02.01.2008
14:43
[1]

devil07 [ Centurion ]

PSY

MÓWCIE CZY MACIE PSY. PISZCIE RASĘ NAZWĘ

OWCZAREK NIEMIECKI IMIĘ CINDY

02.01.2008
14:44
smile
[2]

Veriqs [ RASENGAN ]

Nie ale mam chomika który by powalił twojego psa :D

02.01.2008
14:45
smile
[3]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Suka, rasa Beagle.

Harpia :) (w papierach miala harfa)

02.01.2008
15:04
[4]

Lara577 [ Konsul ]

Typowy wilczur wabił się Maks,
wabił się bo już go nie ma:( a był z nami z dobrych 12 lat...

02.01.2008
15:13
smile
[5]

Qumen [ Pretorianin ]

Mialem dwa psy sznaucery miniaturki (Hektor i Hektor :P) oba zdechly ;((

02.01.2008
15:17
[6]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Samiec Dalmatyńczyk imię Nero.

spoiler start
Coś mam podejżenia że to nie jest czysty dalmatyńczyk ma za długie łapy moim zdaniem to skrzyżowanie Doga z Dalmatyńczykiem
spoiler stop
.

02.01.2008
15:33
[7]

nutkaaa [ Panna B. ]

Dog Niemiecki Dante (w rodowodzie Kirkor Myśliwi Wodana).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.