GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam konsolę PS2

02.01.2008
14:37
[1]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Sprzedam konsolę PS2

Sprzedam konsolę PS2 Slim

Kolor: czarna
Stan: małe ślady użytkowania
Co sprzedaje: konsola, pad, oryginalna karta pamięci 8mb z savami, kabel tv, przejściówka tv, kabel do zasilania, zasilacz
Inne informacje: konsola nie była przerabiana, ani rozkręcana, wszystko jest oryginalne, konsola nie ma żadnych ukrytych wad, brak instrukcji i gwarancji, do konsoli dodaje za darmo grę na PC

Cena: 390zł (taniej nie sprzedam)

To duża okazja, nowa konsola kosztuje 499zł, karta pamięci około 60zł, daje to łączny koszt 560.
Więc zyskujesz 160zł.

02.01.2008
14:39
[2]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Pytanie:
A nie dorzuciłbyś jakichś gier? Bo na co mi save'y jeśli nie mam czym ich odpalić?

Co do stanu. Co znaczy: małe ślady użytkowania? Jakieś konkrety?


Aha i jaka gra na PC? :P

02.01.2008
14:41
[3]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Jim Raynor---> gier na PS2 nie dorzucę, a gra na PC to do wyboru (głównie to wyścigi i gry akcji)

Stan
Ma kilka rys na takim błyszczącym pasku na górze konsoli.

02.01.2008
14:41
[4]

devil07 [ Centurion ]

PS 2 Z FIFĄ 08 KTÓRA KOSZTOWAŁA 200ZL

02.01.2008
14:44
[5]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

rrrr--------> A mógłbym wiedzieć czemu? Bo zawsze można dopłacić, no nie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.