kondziol6 [ Centurion ]
Gleba czyli Maciek Florek
Oglądaliście you can dens? Ja oglądałem i z Ani, Rafała i Gleby myśle że zasłuzenie wygrał Gleba. Ale moim zdaniem w tej trójće powinna być Natalia, gdyż była bardzo dobra.
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
trochę oglądałem, ale tylko te pierwsze odcinki

sokoip [ Niggy Tardust ]
Aj ken dens, ju ken dens