
devil07 [ Centurion ]
wiedzmin path
właśnie kupiłem wi..... edzmina i plansze i lokacje długo mi śię ładuą nie wiem czemu może dlatego bo mam 512 mb ram oto mój sprzęt 512 mb ram karta graficzna geforce 8600 gt 512 mb i intel pentium 4 3ghz a może jest jakiś path POMOCY ps grajest super
Devil_Son [ Sponge! ]
Poczytaj komentarze, ta gra zazwyczaj sie długo ładuje. Nie tak długo jak CoJ, ale jednak długo.
Ps. O co chodzi z tą "Drogą Wiedźmina?"
@down: pach
Uważaj żebym ja cię zaraz nie pachnął.
Mac94 [ TF2 Player ]
Tak to wina małej ilości ramu . Jest pach 1.2 który skraca czas ładowania się, ale i tak masz mało ramu . Ram teraz jest bardzo tani więc najlepszym wyborem byłoby sprzedać to kość 512 i dokupić dwie po 1GB albo 1 po 2GB.
Axl2000 [ Hohner ]
path / pach
kurde czego to ludzie nie wymysla :D
Ewidentnie za mało ramu :)
Narmo [ nikt ]
Najnowszy patch podobno pomaga na długie ładowanie i zapisywanie gry, ale musiał byś rozpocząć przygodę od nowa żeby zobaczyć efekt.
devil07 [ Centurion ]
THANKS

devil07 [ Centurion ]
JAKIE paCH
devil07 [ Centurion ]
narmo I TAK GRAŁEM 20 MINUT
Axl2000 [ Hohner ]
uzywaj edycji postów, po to ona jest :)