GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wiedzmin path

02.01.2008
14:21
smile
[1]

devil07 [ Centurion ]

wiedzmin path

właśnie kupiłem wi..... edzmina i plansze i lokacje długo mi śię ładuą nie wiem czemu może dlatego bo mam 512 mb ram oto mój sprzęt 512 mb ram karta graficzna geforce 8600 gt 512 mb i intel pentium 4 3ghz a może jest jakiś path POMOCY ps grajest super

02.01.2008
14:23
[2]

Devil_Son [ Sponge! ]

Poczytaj komentarze, ta gra zazwyczaj sie długo ładuje. Nie tak długo jak CoJ, ale jednak długo.

Ps. O co chodzi z tą "Drogą Wiedźmina?"

@down: pach
Uważaj żebym ja cię zaraz nie pachnął.

02.01.2008
14:25
[3]

Mac94 [ TF2 Player ]

Tak to wina małej ilości ramu . Jest pach 1.2 który skraca czas ładowania się, ale i tak masz mało ramu . Ram teraz jest bardzo tani więc najlepszym wyborem byłoby sprzedać to kość 512 i dokupić dwie po 1GB albo 1 po 2GB.

02.01.2008
14:26
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

path / pach

kurde czego to ludzie nie wymysla :D

Ewidentnie za mało ramu :)

02.01.2008
14:27
[5]

Narmo [ nikt ]

Najnowszy patch podobno pomaga na długie ładowanie i zapisywanie gry, ale musiał byś rozpocząć przygodę od nowa żeby zobaczyć efekt.

02.01.2008
14:31
[6]

devil07 [ Centurion ]

THANKS

02.01.2008
14:33
smile
[7]

devil07 [ Centurion ]

JAKIE paCH

02.01.2008
14:36
[8]

devil07 [ Centurion ]

narmo I TAK GRAŁEM 20 MINUT

02.01.2008
14:36
[9]

Axl2000 [ Hohner ]

uzywaj edycji postów, po to ona jest :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.